Csendes Sándorné: Így láttam a Szárcsa Hotelt - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
2. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Így láttam a Szárcsa Hotelt

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!

Szeretnéd követni Csendes Sándorné felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem...

2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még...

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-29
 - Őszi hétvégi pihenés (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-06 - 2019-11-25
 - Szilveszter (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 21.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02