Markó Erzsébet: Szuper 7 a Szárcsában!!! - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
2. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Szuper 7 a Szárcsában!!!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel!
Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt!
A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)! Egyetlen dolog amit hiányolok a szobánkban a zuhanyzóban fix zuhanyrózsa volt amivel az alsó mosakodás picit nehézkesebb,remélem ez a közeljövőben alakulni fog...
Mindenképpen visszatérünk!!!!:-)Köszönjük!!!

Szeretnéd követni Markó Erzsébet felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a...

2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még...

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-29
 - Őszi hétvégi pihenés (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-06 - 2019-11-25
 - Szilveszter (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 21.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02