Kamarás Zsuzsi: Élmény a Szárcsa Hotelben - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Élmény a Szárcsa Hotelben

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

Szeretnéd követni Kamarás Zsuzsi felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről. A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon...

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 12.693,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcstányér bekészítéssel, gyermek foglalkozásokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-12 - 2020-07-09
 - Szerelmi hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-12 - 2020-12-21
 - Páros romantika (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, egyszeri alkalommal süteménybüfével és kakaóval/limonádéval, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-02-19 - 2020-12-21