fehér medve: Egy felejhetelen élmény volt a Valentinnap - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Egy felejhetelen élmény volt a Valentinnap

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

Szeretnéd követni fehér medve felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2020. augusztus 18.
A szálloda képei hitelesen ábrázolták a fényűző szobákat és a pazar vendéglátást. Nagyon finom, változatos és bőséges volt a félpanziós ellátás. Minden kényelmet biztosított a szoba berendezése. A fürdőszoba patyolattiszta volt. A benti wellness, az infraszauna, a gőzkabin és a finn szauna minden...

2020. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jól felszerelt, minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást nyújthat. A szoba szép, tiszta, hangulatos. Az étkezés bőséges és választékos. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Mindenkinek ajánlani tudom.

2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről. A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Adventi hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, x-box szoba és játékszoba használattal, gyermek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-11-27 - 2020-12-21
 - Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-21 - 2020-12-27
 - Őszi hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg használattal, szüreti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-04 - 2020-11-23