Vendég: Jól éreztük magunkat - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Jól éreztük magunkat

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jól felszerelt, minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást nyújthat. A szoba szép, tiszta, hangulatos. Az étkezés bőséges és választékos. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Mindenkinek ajánlani tudom.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2020. augusztus 18.
A szálloda képei hitelesen ábrázolták a fényűző szobákat és a pazar vendéglátást. Nagyon finom, változatos és bőséges volt a félpanziós ellátás. Minden kényelmet biztosított a szoba berendezése. A fürdőszoba patyolattiszta volt. A benti wellness, az infraszauna, a gőzkabin és a finn szauna minden...

2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről. A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Adventi hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, x-box szoba és játékszoba használattal, gyermek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-11-27 - 2020-12-21
 - Őszi hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg használattal, szüreti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-04 - 2020-11-23
 - Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-21 - 2020-12-27