Szent Gellért Hotel Székesfehérvár ★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Szent Gellért Hotel Székesfehérvár vélemények

2020. augusztus 20.családjával járt itt
A SZEMÉLYZET nagyon kedves és segítőkész - Székesfehérvár látnivalóiról prospektust adtak, kinyomattak térképet is <3 Minden nagyon szép és jó volt - a WELLNESS részt hiányoltuk - a szoba nagyon szük volt az első emeleten - az ágy vége és a fésülködő asztal között alig lehetett elmenni - a széf fölösleges -ilyen helyre úgysem viszünk nagy értéket - a fürdő/WC-ben nem volt szagtalanító - a KLIMÁT nem lehetett kikapcsolni - az arcüregünk begyulladt /// sajnos a REGGELI választéka 4 napon át amig ott voltunk ugyanaz volt - két féle felvágott/2 féle sajt egy/egy szelet a tányéron egy nyolcad cikk paradicsom és két karika hámozatlan magvas uborka lefóliázva - és rántotta ami nagyon kemény volt - valamint mini virsli - minden nap ez - már nagyon unalmas volt :( :( a SVÉD asztalos reggeli ami az ajánlatban szerepelt NEM volt - a pincér ott mászkált az asztalok között ami zavaró volt.
Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
A vártnál jobb hely, tiszta, kellemes, meleg szoba és fürdőszoba, a személyzet előzékeny segítőkész, parkolási lehetőség megoldott. A szálloda a városban ideális helyen helyezkedik el, közel az történelmi városrészhez, bevásárlóközponthoz. Kár, hogy a szimpatikus söröző nincs hosszabb ideig nyitva. Máskor is ide jövünk.
Szent Gellért Hotel Székesfehérvár - Szobák
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. február 17.családjával járt itt
Ismételten írok, mivel már harmadszor volt szerencsém itt éjszakázni. Már biztosra jöttünk és nem is volt csalódás! Nagyon kedves szimpatikus személyzet, tiszta elegáns szobák és kiváló a reggeli is - itt volt érzékelhetö változás - nagyobb lett a választék! Praktikus a parkolási lehetöség az udvarban - az árban van!
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Idei nyaralásunk utolsó állomásaként érkeztünk Székesfehérvárra. Nagyon jó döntés volt ezt a szállodát választani, minden tekintetben csak pozitív véleményt tudok írni. A személyzet udvarias, készséges, a szoba tiszta, tágas, kényelmes és egyedi, a szálloda elhelyezkedése központi, mégis csendes, a reggeli nagyon finom és bőséges a választék. Mindenkinek maximnálisan ajánlom.
Szent Gellért Hotel Székesfehérvár - SzobákSzent Gellért Hotel Székesfehérvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. március 8.családjával járt itt
Már másodszor volt szerencsém ebben a szállodában laknom nagyon meg vagyok elégedve. Kiváló hely elegáns szobákkal kedves személyzettel akik nagyon figyelmesek. Remek a parkoló amely egy zárt udvarban található. A szobák igényesen vannak berendezve a kényelem garantált! Nagyon tiszták a szobák a folyosó az egész szálloda kellemes benyomást nyújt.
Kiváló 2016. október 7.barátokkal járt itt
Egy éjszakát töltöttem itt, de ha lett volna lehetőség rá, szivesen maradtam volna! :-) Nagyon igényes, kényelmes szállás, a város központjában. Barátságos a recepciós, külön figyelmet érdemel, hogy a püspökség működteti a szállodát.