Neeroofo

Neeroofo adatlapja

Regisztráció2014.09.13
Utoljára itt2017.06.28

Szörnyű 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Amikor beléptünk a szállodába a legelső benyomásunk az volt, hogy a képek nagyon régen készülhettek a honlapon, és teljesen át lettünk verve. Kifejezetten kellemetlen szag terjeng mindenütt. A konyha kifejezetten rossz, a személyzeten belül vannak kedves kollégák, de alapvetően nem voltunk elégedettek.
Kiváló 2014. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon vagány, fiatalos, de ugyanakkor igazán finom volt minden. Nem is hittem el, hogy mennyi íz érkezett a tányéromra! Volt, aki pizzát evett, és hallottuk, ahogy áradozik a szomszéd asztalnál. A mi hamburgerünket sose fogom elfelejteni. Tényleg csak szuperlatívuszokban tudok a helyről nyilatkozni.
Szörnyű 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Kisbéri tartózkodásunk alatt tértünk be ide, mint a környék legjobb éttermébe. Hihetetlenül kiábrándító élményben volt részünk. Egyrészt már amikor beléptünk az étterembe nagyon kellemetlen szag fogadott bennünket. Amikor kihozták az étlapot szembesültem az árakkal is. Hát nem éppen a hely színvonalának megfelelőek.