4,2

Fried Kastély Hotel Simontornya

Bodri Bor & Halásztanya Szekszárd vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2022. február 15.egyedül járt itt
Hétköznap ebédidőben érkeztem, régi tervem váltva valóra, és nem csalatkoztam. Tipikus csárdai kínálat, napi menűvel és napi ajánlattal. Fél adag kevés ételből jelzett, sajnos - nem is értem - harcsapörköltből sem, így tojáslevesen kívü a napi ajánlat libazúza pörköltből kértem fél adagot a szokásos 70%-os áron.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Csaladi hangulatban és finom borok mellett szuperül éreztük magunkat, az élő zenés esten teltház volt a tulaj nekünk mégis hozatott egy asztalt, és mi is bekapcsolodhattunk a jó hangulatba!
2013. december 11.barátokkal járt itt
Egy régi présházban berendezett jó hangulatú, rusztikus halászcsárda. A halászlé kiemelkedő, sőt, páratlan, bajai műfajban eddigi kedvencünk. Friss hal, kellemes selymes, üde lé, tökéletes haltej. A vegyes haltáltól mindez nem mondható el, a békacombot és a pisztrángot jó ideig tárolták fagyasztva. A fogas sem volt kifejezetten szaftos.
Bodri Bor & Halásztanya Szekszárd - Étel/italBodri Bor & Halásztanya Szekszárd - Külső képBodri Bor & Halásztanya Szekszárd - Étel/italBodri Bor & Halásztanya Szekszárd - Étel/ital