Diófa Étterem Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Diófa Étterem Szekszárd vélemények

Gyenge 2021. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Útközben tértünk be egy gyors ebédre, 3 féle ételből 3 volt kritikán aluli, az önkiszolgáló salátapultban szikkadt savanyúságok.
Félig sem volt vendégekkel tele az étterem, ehhez képest 50 perc volt a várakozási idő.
Legginses, éjszakai sminkes felszolgálók köszönés nélkül... negatív csúcs minden téren.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. május 15.egyedül járt itt
A tulajdonos másik vendéglője már sok kellemes percet okozott, gyakran étkeztünk itt. Az új éttermükbe most jöttem először és szörnyűnek találtam. Az étterem elé és az étterembe összehordott lomok, mindenféle szisztéma nélkül besűrítve, nem ide illő.
Kiváló 2018. március 29., kollégákkal járt itt
Egyszerű külcsíny, nagyszerű belbecs. Munkával kapcsolatosan jártunk Szekszárdon, amikor erre a szállásra és étteremre esett a választásunk. Már érkezéskor úgy tűnt, hogy jól választottunk, mert a helyi kollégák dícsérték a helyet. Nem túloztak. Az étteremben kiváló ételeket kaptunk. A kiszolgálás pedig több mint jó.
Diófa Étterem Szekszárd - Étel/italDiófa Étterem Szekszárd - Étel/italDiófa Étterem Szekszárd - Külső képDiófa Étterem Szekszárd - Étel/italDiófa Étterem Szekszárd - Étel/italDiófa Étterem Szekszárd - Étel/ital