yudyu

yudyu adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2018.03.29
Utoljára itt2019.01.09

2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, de nem kiemelkedő. Négyen voltunk ebédelni az étteremben. A bejárat (és ablak) melletti asztalt kaptuk. A hely itt kissé szűkös volt, egyáltalán nem volt kényelmes. Az ételek kellemesek voltak és nagyon szépen tálaltak, de nem kiemelkedőek. A kiszolgálás udvarias. Ár-érték arányt figyelembe véve átlagosnál jobbnak ítélem.
Felhasználó fényképei:
Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs - Adler Étterem Budaörs -
Átlagos 2018. június 23., kollégákkal járt itt
Nagyon jól megközelíthető helyen van az étterem. Hangulatos, kellemes. Azonban ár-érték arányt figyelembe véve, szerintem jelentősen túlárazott. Az étel kellemes volt, de nem nyújtott akkora élményt, amit az ár alapján vártam volna. A búza sör egészen kiváló. A székek kényelmetlenek, nem nevezhetőek vendég marasztalónak.
Kiváló 2018. március 29., kollégákkal járt itt
Egyszerű külcsíny, nagyszerű belbecs. Munkával kapcsolatosan jártunk Szekszárdon, amikor erre a szállásra és étteremre esett a választásunk. Már érkezéskor úgy tűnt, hogy jól választottunk, mert a helyi kollégák dícsérték a helyet. Nem túloztak. Az étteremben kiváló ételeket kaptunk. A kiszolgálás pedig több mint jó.
Felhasználó fényképei:
Diófa Étterem Szekszárd - Diófa Étterem Szekszárd - Diófa Étterem Szekszárd - Diófa Étterem Szekszárd - Diófa Étterem Szekszárd - Diófa Étterem Szekszárd -