Merops Étterem Szekszárd

Merops Étterem Szekszárd
Merops Étterem SzekszárdMerops Étterem Szekszárd
Merops Étterem SzekszárdMerops Étterem Szekszárd

Merops Étterem Szekszárd bemutatkozása

Négycsillagos hotelünk éttermében várunk mindenkit, aki igazán különleges és finom falatokra vágyik! Mi a legjobb minőségű helyi alapanyagokból készítjük ételeinket. A tradicionális és a legújabb trendeket ötvözve készítjük el az exkluzív fogásokat. Éttermünk kitűnő helyszíne esküvőknek, baráti összejöveteleknek, konferenciáknak és egyéb rendezvényeknek is.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Merops Étterem Szekszárd vélemények

Kiváló 2019. augusztus 30.barátokkal járt itt
A 2016-os év borászának, Mészáros Pálnak a hotel-étterme Szekszárd belvárosában. A beltér elegáns, fehérabroszos, a terítéknek stílszerűen része a minőségi borospohár, a dekorációban is szerepet kapnak a borosüvegek. A plafontól a székeken át padlóig a fehér, a fekete továbbá e kettő közötti barnás színárnyalatok határozzák meg az alaphangulatot.
Merops Étterem Szekszárd - BelsőMerops Étterem Szekszárd - BelsőMerops Étterem Szekszárd - Étel/italMerops Étterem Szekszárd - Étel/italMerops Étterem Szekszárd - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
A párommal mentünk vacsorázni, és nagyon jól éreztük magunkat. A hely nagyon szép, különleges a berendezése, nagyon elegáns és hangulatos. A kiszolgálás kedves, a pincérek nagyon előzékenyek voltak, és az ételek is nagyon finomak. A borok is jól passzoltak a fogásokhoz, bár én nem szeretem a vörös bort, most kellemesen csalódtam! Biztosan visszatérünk még! :)
Merops Étterem Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdRákóczi u. 20.
06 74 684950
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • borvacsorák
H-CS
P-Szo