Takler Pince Szekszárd

Takler Pince  Szekszárd
7100 Szekszárd, Decsi-Szőlőhegy PL. 57.

Takler Pince  Szekszárd a térképen

Szállások Szekszárd városában
Wellness csomagok Szekszárd városában

Takler Pince Szekszárd vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Kiránduláshoz választottuk a helyszínt és nem csalódtunk. A szobákban tisztaság fogadott. Az étteremben mindenki megtalálta a kedvencét. Kérésünkre a borpincét is megmutatták. Kellemes a környezet és jó kiinduló pont a környék látnivalóinak megtekintéséhez. Érdekesség, hogy mivel szüretkor voltunk, láttuk a szőlő feldolgozásának folyamatát az udvaron.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
20 évvel korábbi szekszárdi élményeink alapján és kiváló boraik ismeretében kíváncsiak voltunk az új kúriára is. A birtok elhelyezkedése és megjelenése lenyűgöző. Ritkaság az épületek stílusának ilyen fokú összhangja. A kúria belső tereinek vintage-hangulata elvarázsolt minket. Nincsenek kivitelezési hibák, vagy slendrián megoldások.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Ha valaki foglal szobát, nézze meg jól mit ajánlanak, mert a weblap ellenére ahol wellness használatos az ajánlat, a fizetésnél felszámolják a használatot. A borkóstolás színvonaltalan, nincs egy pogácsa, sajt, semmi a borok mellé, a víz fel van számolva. Azt hiszem az méltatlan egy Takler névhez.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 31.
Az októberi hosszú hétvégét töltöttük itt barátokkal. A birtok hatalmas, több, különálló épület alkalmas a vendégek fogadására és elszállásolására. Mi a panzió részben kaptunk helyet, ami a pince felett van, így állandó vörösbor-párában volt részünk (nem panaszkodom, sőt). Nagyon szépen, igényesen vannak berendezve a szobák, a közösségi terek.

Rácz Tanya
Orfű
Érvényes: 2021.10.21-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.449 - 17.002,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
Érvényes: 2021.10.21-ig

Szállodák Szekszárd környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Sándor Hotel Pécs
Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi...
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Senior csomag (min. 2 éj)

SzekszárdX