Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany J. u. 37.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste értékelése:

1. helyezett a 2 szelestei szállás közül
24. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Akciós csomagok

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető. A masszázs remek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A párommal egy hetet töltöttünk el a szállodában, amelynek kitűnő adottságai vannak. Impozáns a kastély, nagyokat lehet sétálni a kastélyt körül ölelő gondozott arborétumban, mesés a gyógyvíz. A környéken is sok a látnivaló: Sárvár, Kőszeg, Szombathely, Velem. . . A konyha is kiváló, a felszolgált vacsora bőséges és ízletes, a felszolgálók gyorsak és kedvesek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A kastély szép, a környező arborétum gyönyörü,pihenésre nagyon megfelelő. A személyzet udvarias, segitőkész. A füdő kellemes felüdülést nyujt. A szobában nem volt a poharaknak tálca /alátét. Füdöszoba zuhany és ruhatartó
állvány javitásra szoruló. Menüvállasztásos étkezésnél kevés az l. fő felszolgáló. Büfében és általában nem lehetett ujságot venni, ill kevés a kinálat.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A kastélyszálló csodálatos helyen fekszik. A szoba, a fürdőszoba egyszerű, de tágas és tiszta. Abszolút pozitívum a ruhaszárító. A reggeli bőséges és finom. A menüválasztásos vacsora ízletes. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. A gyógyfürdő icipici, a víz szuper és nagyon tiszta! Finn szaunával érdemes lenne bővíteni a fürdőt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Egy hetet töltöttünk itt párommal . Visszajáró vendégek vagyunk . Gyönyörű környezetben egy szép arborétumban van a kis kastélyszálló . Családias fogadtatásban volt részünk az első alkalommal , és azóta is . A Zsuzsanna hotel wellnessrésze , gyógyvize remek . Kiváló masszőrük van . Remek ételeket szolgálnak fel . Tündéri a főnök , aki gyönyörűen tangóharmonikál .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Zsuzsanna hotelben.
A gyógyvíz,a programok, a környezet és az ételek kitűnőek.
A házigazdák és a személyzet nagyon figyelmesek és barátságosak.
Pihenésre, feltöltődésre, nyugalomra kiváló hely.
Egy észrevétel:az ágyakat mi kicsit kényelmetlennek találtuk.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy kellemes hosszú hétvégét tölthettem párommal a Szelestei Festetich Kastélyszállóban. A Standard szoba nagyon kényelmes volt, a személyzet udvarias, az ételek finomak,a gyógyvíz kellemes. A park csodálatos.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.

Kellemes volt a kastélyban az ott töltött hétvége.
Személyzet barátságos.
Kastély nagyon szép belülről.Nagyon szuper a kastélyban a padló-fűtés.
Az arborétum gondozott.
/ Negatív sajna, hogy a fürdőszobánkban folyatott a wc./

Szeleste
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szaunahasználattal, masszázzsal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.30-ig
Szeleste
4-6 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, infraszauna használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 17.689 - 19.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.917,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2018.12.31-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Misefa Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.26-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, kirándulással, parkolással,
Érvényes: 2019.03.14-ig
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással, bababarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 3.800 - 4.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szeleste környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Hotel Írottkő Kőszeg
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Őszi akciós napok (min. 2 éj)
Őszi akció (min. 2 éj)

SzelesteX