Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany J. u. 37.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste értékelése:

1. helyezett a 2 szelestei szállás közül
30. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Akciós csomagok

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Gyöngyörű szállás, arborétum, kicsi, de hangulatos strand gyógyvízzel. Kiemelkedő volt a pincérek és a séf figyelmessége. Tejérzékeny családtagra mindig kérés nélkül maguktól figyletek, már a 2. étkezéstől. Szombaton volt egy esküvő, kicsit hangos volt a zene éjszaka. Ha előre szólnak, programot csináltunk volna, és nem lett volna zavaró ez sem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Gyönyörű környezetben, szép , kényelmes szobában /kastély -standard/töltöttünk 4 napot. A nyugdijas kedvezmény mindenben ár-érték arányos volt. Az étkezések és a felszolgálás szinvonalas- a jó minőségű, házias ételek a séf igyekezetét bizonyította. Egyetlen kifogás a portás munkáját, illetve figyelmetlenségét érheti.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Immár 4. alkalommal voltam a barátnőmmel. Minél többször vagyok ott annál jobban azt érzem,hogy a legjobb üdülési hely! Családias fogadtatás,kiszolgálás. Gyönyörű volt az arborétumban virágzó növényzet. A minőség minden tekintetben kiváló! Mindenkinek szívből tudom ajánlani ha szereti a jó levegőt és pihenni szeretne. Mindenki udvarias teljes szívből segítőkész!
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Különösen tetszett a személyzet kedvessége, szolgálatkészsége.
A környezet, az arborétum lenyűgöző, igazi természeti kincs.
A szálló és a fürdő nyugalma, csendje nagyon jó.
Az ételek ízletesek, nagyon bőségesek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném előre bocsátani, hogy kutyás szállás jellege miatt foglaltam helyet a hotelben, azonban szerencsére előre látható volt, hogy az időjárás nem fogad a kegyeibe minket, és így végül az eb Budapesten maradt. Terveztünk sétákat az arborétumban, és gyógyfürdőzést, valamint jó étkezéseket. A program szabadtéri része teljesen kimaradt, amiről senki nem tehetett.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető. A masszázs remek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A párommal egy hetet töltöttünk el a szállodában, amelynek kitűnő adottságai vannak. Impozáns a kastély, nagyokat lehet sétálni a kastélyt körül ölelő gondozott arborétumban, mesés a gyógyvíz. A környéken is sok a látnivaló: Sárvár, Kőszeg, Szombathely, Velem. . . A konyha is kiváló, a felszolgált vacsora bőséges és ízletes, a felszolgálók gyorsak és kedvesek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A kastély szép, a környező arborétum gyönyörü,pihenésre nagyon megfelelő. A személyzet udvarias, segitőkész. A füdő kellemes felüdülést nyujt. A szobában nem volt a poharaknak tálca /alátét. Füdöszoba zuhany és ruhatartó
állvány javitásra szoruló. Menüvállasztásos étkezésnél kevés az l. fő felszolgáló. Büfében és általában nem lehetett ujságot venni, ill kevés a kinálat.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.

Szeleste
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: válaszható ellátással, ajándék borral, fürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 13.275,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.05-ig
Kék Villa Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Garai pi vízfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, szórakoztató programokkal, pezsgő koccintással, tombolával, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2021.12.01-ig
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.530 - 26.232,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 14.670 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Kristály Apartman
Érvényes: 2021.04.17-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, gálavacsorával, szilveszteri programokkal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, pezsgős újévi brunch-al, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Szeleste környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Szilveszter (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzelesteX