Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany J. u. 37.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste értékelése:

1. helyezett a 2 szelestei szállás közül
33. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Gyönyörű környezetben, szép , kényelmes szobában /kastély -standard/töltöttünk 4 napot. A nyugdijas kedvezmény mindenben ár-érték arányos volt. Az étkezések és a felszolgálás szinvonalas- a jó minőségű, házias ételek a séf igyekezetét bizonyította. Egyetlen kifogás a portás munkáját, illetve figyelmetlenségét érheti.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Immár 4. alkalommal voltam a barátnőmmel. Minél többször vagyok ott annál jobban azt érzem,hogy a legjobb üdülési hely! Családias fogadtatás,kiszolgálás. Gyönyörű volt az arborétumban virágzó növényzet. A minőség minden tekintetben kiváló! Mindenkinek szívből tudom ajánlani ha szereti a jó levegőt és pihenni szeretne. Mindenki udvarias teljes szívből segítőkész!
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Különösen tetszett a személyzet kedvessége, szolgálatkészsége.
A környezet, az arborétum lenyűgöző, igazi természeti kincs.
A szálló és a fürdő nyugalma, csendje nagyon jó.
Az ételek ízletesek, nagyon bőségesek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném előre bocsátani, hogy kutyás szállás jellege miatt foglaltam helyet a hotelben, azonban szerencsére előre látható volt, hogy az időjárás nem fogad a kegyeibe minket, és így végül az eb Budapesten maradt. Terveztünk sétákat az arborétumban, és gyógyfürdőzést, valamint jó étkezéseket. A program szabadtéri része teljesen kimaradt, amiről senki nem tehetett.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető. A masszázs remek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A párommal egy hetet töltöttünk el a szállodában, amelynek kitűnő adottságai vannak. Impozáns a kastély, nagyokat lehet sétálni a kastélyt körül ölelő gondozott arborétumban, mesés a gyógyvíz. A környéken is sok a látnivaló: Sárvár, Kőszeg, Szombathely, Velem. . . A konyha is kiváló, a felszolgált vacsora bőséges és ízletes, a felszolgálók gyorsak és kedvesek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A kastély szép, a környező arborétum gyönyörü,pihenésre nagyon megfelelő. A személyzet udvarias, segitőkész. A füdő kellemes felüdülést nyujt. A szobában nem volt a poharaknak tálca /alátét. Füdöszoba zuhany és ruhatartó
állvány javitásra szoruló. Menüvállasztásos étkezésnél kevés az l. fő felszolgáló. Büfében és általában nem lehetett ujságot venni, ill kevés a kinálat.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A kastélyszálló csodálatos helyen fekszik. A szoba, a fürdőszoba egyszerű, de tágas és tiszta. Abszolút pozitívum a ruhaszárító. A reggeli bőséges és finom. A menüválasztásos vacsora ízletes. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. A gyógyfürdő icipici, a víz szuper és nagyon tiszta! Finn szaunával érdemes lenne bővíteni a fürdőt.

Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 63.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
Piroska Apartman
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Dominika Apartman
Kehidakustány
2020.09.01. - 2021.07.16.
Szeleste
4 nap/ 3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kenyérsütéssel, zenés-táncos grill-party-val, játéklehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.

Szállodák Szeleste környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

SzelesteX