Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany J. u. 37.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste értékelése:

1. helyezett a 2 szelestei szállás közül
25. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Akciós csomagok

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Különösen tetszett a személyzet kedvessége, szolgálatkészsége.
A környezet, az arborétum lenyűgöző, igazi természeti kincs.
A szálló és a fürdő nyugalma, csendje nagyon jó.
Az ételek ízletesek, nagyon bőségesek.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Barátnőmmel voltunk 4 napot ezen a helyen. A legjobb kiszolgálásban részesültünk. Tisztaság mindenhol. Barátságos szolgálatkész személyzet. A finom változatos és bőséges ételek után jólesett a szép jó levegőjű Arborétumban sétálni. A fürdő vize is tiszta kellemes. Én már háromszor voltam itt,de mindig visszavágyok. A színvonal megtartott.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném előre bocsátani, hogy kutyás szállás jellege miatt foglaltam helyet a hotelben, azonban szerencsére előre látható volt, hogy az időjárás nem fogad a kegyeibe minket, és így végül az eb Budapesten maradt. Terveztünk sétákat az arborétumban, és gyógyfürdőzést, valamint jó étkezéseket. A program szabadtéri része teljesen kimaradt, amiről senki nem tehetett.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető. A masszázs remek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A párommal egy hetet töltöttünk el a szállodában, amelynek kitűnő adottságai vannak. Impozáns a kastély, nagyokat lehet sétálni a kastélyt körül ölelő gondozott arborétumban, mesés a gyógyvíz. A környéken is sok a látnivaló: Sárvár, Kőszeg, Szombathely, Velem. . . A konyha is kiváló, a felszolgált vacsora bőséges és ízletes, a felszolgálók gyorsak és kedvesek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A kastély szép, a környező arborétum gyönyörü,pihenésre nagyon megfelelő. A személyzet udvarias, segitőkész. A füdő kellemes felüdülést nyujt. A szobában nem volt a poharaknak tálca /alátét. Füdöszoba zuhany és ruhatartó
állvány javitásra szoruló. Menüvállasztásos étkezésnél kevés az l. fő felszolgáló. Büfében és általában nem lehetett ujságot venni, ill kevés a kinálat.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A kastélyszálló csodálatos helyen fekszik. A szoba, a fürdőszoba egyszerű, de tágas és tiszta. Abszolút pozitívum a ruhaszárító. A reggeli bőséges és finom. A menüválasztásos vacsora ízletes. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. A gyógyfürdő icipici, a víz szuper és nagyon tiszta! Finn szaunával érdemes lenne bővíteni a fürdőt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Egy hetet töltöttünk itt párommal . Visszajáró vendégek vagyunk . Gyönyörű környezetben egy szép arborétumban van a kis kastélyszálló . Családias fogadtatásban volt részünk az első alkalommal , és azóta is . A Zsuzsanna hotel wellnessrésze , gyógyvize remek . Kiváló masszőrük van . Remek ételeket szolgálnak fel . Tündéri a főnök , aki gyönyörűen tangóharmonikál .

Szeleste
2-3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő használattal, infraszauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.06.16.
Szeleste
2-3 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és infraszauna használattal, üdvözlőkoktéllal, játéklehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.17-ig
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Pi víz kúrával, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.03.21-ig
Bötös Villa
3 nap/2 éjszaka 4.750 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.21-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Kristály Apartman
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.077 - 15.015,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Holiday Club Hévíz
3 nap/2 éjszaka 5.734 - 9.929,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Szeleste
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szaunahasználattal, masszázzsal, játéklehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.17-ig

Szállodák Szeleste környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SzelesteX