Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany J. u. 37.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste értékelése:

1. helyezett a 2 szelestei szállás közül
25. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Akciós csomagok

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Szeretném előre bocsátani, hogy kutyás szállás jellege miatt foglaltam helyet a hotelben, azonban szerencsére előre látható volt, hogy az időjárás nem fogad a kegyeibe minket, és így végül az eb Budapesten maradt. Terveztünk sétákat az arborétumban, és gyógyfürdőzést, valamint jó étkezéseket. A program szabadtéri része teljesen kimaradt, amiről senki nem tehetett.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető. A masszázs remek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A párommal egy hetet töltöttünk el a szállodában, amelynek kitűnő adottságai vannak. Impozáns a kastély, nagyokat lehet sétálni a kastélyt körül ölelő gondozott arborétumban, mesés a gyógyvíz. A környéken is sok a látnivaló: Sárvár, Kőszeg, Szombathely, Velem. . . A konyha is kiváló, a felszolgált vacsora bőséges és ízletes, a felszolgálók gyorsak és kedvesek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A kastély szép, a környező arborétum gyönyörü,pihenésre nagyon megfelelő. A személyzet udvarias, segitőkész. A füdő kellemes felüdülést nyujt. A szobában nem volt a poharaknak tálca /alátét. Füdöszoba zuhany és ruhatartó
állvány javitásra szoruló. Menüvállasztásos étkezésnél kevés az l. fő felszolgáló. Büfében és általában nem lehetett ujságot venni, ill kevés a kinálat.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A kastélyszálló csodálatos helyen fekszik. A szoba, a fürdőszoba egyszerű, de tágas és tiszta. Abszolút pozitívum a ruhaszárító. A reggeli bőséges és finom. A menüválasztásos vacsora ízletes. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. A gyógyfürdő icipici, a víz szuper és nagyon tiszta! Finn szaunával érdemes lenne bővíteni a fürdőt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Egy hetet töltöttünk itt párommal . Visszajáró vendégek vagyunk . Gyönyörű környezetben egy szép arborétumban van a kis kastélyszálló . Családias fogadtatásban volt részünk az első alkalommal , és azóta is . A Zsuzsanna hotel wellnessrésze , gyógyvize remek . Kiváló masszőrük van . Remek ételeket szolgálnak fel . Tündéri a főnök , aki gyönyörűen tangóharmonikál .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Zsuzsanna hotelben.
A gyógyvíz,a programok, a környezet és az ételek kitűnőek.
A házigazdák és a személyzet nagyon figyelmesek és barátságosak.
Pihenésre, feltöltődésre, nyugalomra kiváló hely.
Egy észrevétel:az ágyakat mi kicsit kényelmetlennek találtuk.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy kellemes hosszú hétvégét tölthettem párommal a Szelestei Festetich Kastélyszállóban. A Standard szoba nagyon kényelmes volt, a személyzet udvarias, az ételek finomak,a gyógyvíz kellemes. A park csodálatos.

Szeleste
2-3 éjszaka 10.657,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és infraszauna használattal, üdvözlőkoktéllal, játéklehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.10-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, aromafürdővel, gyermekjátszótérrel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 19.135 - 30.297,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kristály Apartman
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 12.757 - 19.933,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Szeleste
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szaunahasználattal, masszázzsal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig

Szállodák Szeleste környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Wellness koktél (min. 2 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SzelesteX