Nem is kérdés

Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme SzennaHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna a térképen

Kiváló 2018. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 11.
Amikor a Kardosfa Hotelbe készülődtem, felmerült, hogy lehet egy un. "gasztronómiai kalandok" fantázianevű programot is igényelni, hát gondolkodás nélkül be is neveztem az élményre. Tényleg élmény volt! Az első este, miután jeleztem, hogy igen, ma kérem az éteksort, először a pultnál csevegtem egy ideig a rendkívül szimpatikus és kedves felszolgálóval, akivel meg is beszéltük, hogy a bőséges és nívós pálinkakínálatból az ő kedvencét fogadom el, kajszibarack párlattal nyitok. Így is történt, 10 pontos bekopogás a vacsorához. Ezután került fel az előétel, vadsonkába töltött sajtkrém formájában salátaágyon, még jobban megvilágította az élet további szépségeit. A fácánleves már valóban a győztes fogások közé tartozott, gazdagon, sűrűn felvezetve, némi csípős kiegészítéssel, majd szarvasperkelt, mely a folyosón lógó oklevél tanúsága szerint díjazott kategória, ezt megkoronázta még később a vaddisznócsíkok boros áfonyás öntet alatt lapuló díszítménye, némi krokettel lágyítva, a mártás maga volt a csoda, majd behajózott a végére a somlói habos galuska is, éppen megpúpozva szépen a korábbiakat. Közben két korsó csapolt Pilsner Urquell-t voltam kénytelen legurítani, hogy folyamatos legyen a nyelés, ugyan vörösborról is beszéltünk, mint idevaló, ideillő kiegészítőről, de végül, némi kedélyes és vidám "vita" után mégis a sörajánlatot fogadtam el... de hát ez így volt jó, ahogy! Mit tehetnék ehhez hozzá?
A reggelik is nagyon finomak voltak, a vacsorák is, kiváló ízléssel összeállított étkek mind, csak ilyent kívánhatnék magamnak és másnak egyaránt!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - BelsőHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - BelsőHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - BelsőHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/italHotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna - Étel/ital

Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme további értékelései

2019.01.03a párjával
Több napon keresztü fogyasztottunk itt a félpanziós vacsrán kívül ebédet, leveseket, valamilyen húsételt és desszerteket. A kis vendégkörre számító étterem kínálata nem kifejezetten bőséges, néhol fel lehet ismerni az „alapötletet”, de ettől függetlenül nagyon jóízű, kellemesen és...
2014.08.31a párjával
Szép környezet, szép hely, az étterembőlva kilátás csodálatos. Barátságos kiszolgálás, nagyon ízletes ételek!
Hotel Kardosfa Zselickisfalud - Kedvezményes tavaszi kikapcsolódás
Kedvezményes tavaszi kikapcsolódás