Nem is kérdés

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Amikor a Kardosfa Hotelbe készülődtem, felmerült, hogy lehet egy un. "gasztronómiai kalandok" fantázianevű programot is igényelni, hát gondolkodás nélkül be is neveztem az élményre. Tényleg élmény volt! Az első este, miután jeleztem, hogy igen, ma kérem az éteksort, először a pultnál csevegtem egy ideig a rendkívül szimpatikus és kedves felszolgálóval, akivel meg is beszéltük, hogy a bőséges és nívós pálinkakínálatból az ő kedvencét fogadom el, kajszibarack párlattal nyitok. Így is történt, 10 pontos bekopogás a vacsorához. Ezután került fel az előétel, vadsonkába töltött sajtkrém formájában salátaágyon, még jobban megvilágította az élet további szépségeit. A fácánleves már valóban a győztes fogások közé tartozott, gazdagon, sűrűn felvezetve, némi csípős kiegészítéssel, majd szarvasperkelt, mely a folyosón lógó oklevél tanúsága szerint díjazott kategória, ezt megkoronázta még később a vaddisznócsíkok boros áfonyás öntet alatt lapuló díszítménye, némi krokettel lágyítva, a mártás maga volt a csoda, majd behajózott a végére a somlói habos galuska is, éppen megpúpozva szépen a korábbiakat. Közben két korsó csapolt Pilsner Urquell-t voltam kénytelen legurítani, hogy folyamatos legyen a nyelés, ugyan vörösborról is beszéltünk, mint idevaló, ideillő kiegészítőről, de végül, némi kedélyes és vidám "vita" után mégis a sörajánlatot fogadtam el... de hát ez így volt jó, ahogy! Mit tehetnék ehhez hozzá?
A reggelik is nagyon finomak voltak, a vacsorák is, kiváló ízléssel összeállított étkek mind, csak ilyent kívánhatnék magamnak és másnak egyaránt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Nem is kérdés - Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

7477 Szenna
Zselickisfalud-Kardosfa puszta 064/1 hrsz.

Vélemények Ugor felhasználótól

2018. november 13.
Valaha itt egy étterem-söröző állt. Néptánc-próbák után mennyit iszogattunk itt évtizedekkel ezelőtt... Most egy jó ideje, a kor igényének megfelelően "Meki" ez is. Azt teljesen értem, hogy egy nagy pályaudvar előtt mindenhol található Burger King, McDonald's vagy KFC. Pisi, kaki, kéz- és...

2018. november 12.
Csak felkaptam a fejem, hogy mi már megint ez az új.. de azután rájöttem, hogy csak részben. Ha valami nincs itt, akkor annak a helyén van. Ettem már párszor a Főzelékfalóban, itt is, meg máshol is, de sohasem volt maradandó élmény. Most úgy tűnik, fiatalítottak a kínálaton. Az a hagyományos...

2018. november 8.
Gondoltam, van még kb. egy fél órám enni, egy óra múlva lesz csak dolgom a környéken. II. János Pál pápa tér. Népszínházon a Teleki felé már végignéztem múltkor, most menjünk a Rákóczi út felé. Semmi. Valaha itt egy japán étterem volt a sarkon, most jehovista imaház. Szemben a kínai bezárt,...