Nem is kérdés

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Amikor a Kardosfa Hotelbe készülődtem, felmerült, hogy lehet egy un. "gasztronómiai kalandok" fantázianevű programot is igényelni, hát gondolkodás nélkül be is neveztem az élményre. Tényleg élmény volt! Az első este, miután jeleztem, hogy igen, ma kérem az éteksort, először a pultnál csevegtem egy ideig a rendkívül szimpatikus és kedves felszolgálóval, akivel meg is beszéltük, hogy a bőséges és nívós pálinkakínálatból az ő kedvencét fogadom el, kajszibarack párlattal nyitok. Így is történt, 10 pontos bekopogás a vacsorához. Ezután került fel az előétel, vadsonkába töltött sajtkrém formájában salátaágyon, még jobban megvilágította az élet további szépségeit. A fácánleves már valóban a győztes fogások közé tartozott, gazdagon, sűrűn felvezetve, némi csípős kiegészítéssel, majd szarvasperkelt, mely a folyosón lógó oklevél tanúsága szerint díjazott kategória, ezt megkoronázta még később a vaddisznócsíkok boros áfonyás öntet alatt lapuló díszítménye, némi krokettel lágyítva, a mártás maga volt a csoda, majd behajózott a végére a somlói habos galuska is, éppen megpúpozva szépen a korábbiakat. Közben két korsó csapolt Pilsner Urquell-t voltam kénytelen legurítani, hogy folyamatos legyen a nyelés, ugyan vörösborról is beszéltünk, mint idevaló, ideillő kiegészítőről, de végül, némi kedélyes és vidám "vita" után mégis a sörajánlatot fogadtam el... de hát ez így volt jó, ahogy! Mit tehetnék ehhez hozzá?
A reggelik is nagyon finomak voltak, a vacsorák is, kiváló ízléssel összeállított étkek mind, csak ilyent kívánhatnék magamnak és másnak egyaránt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Nem is kérdés - Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont étterme Szenna

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

7477 Szenna
Zselickisfalud-Kardosfa puszta 064/1 hrsz.

Vélemények Ugor felhasználótól

2018. július 17.
Most már a megfigyelés igényével mentem el ide, régen már talán eszegettem itt, de nem hagyott bennem nyomot. Viszont ma láttam, hogy ezt még nem értékeltem. A próba falülgombás csirke, pirított tésztával. Általában mindig kérek mellé egy adag csípős káposztát is, mert azt valóban kedvelem....

2018. július 15.
Azt hiszem, elsősorban a Gerendás éttermet kerestük, de be volt zárva. Azután a perzsa éttermet a sarkon, az is, majd a kis örmény is. Így ettünk ma itt. Amit és fogyasztottam, az teljesen feledhető volt. Sült krumplik közé bekeveredett rántott gombákat kértem, de már csak három maradt, ezért...

2018. július 14.
Méltán tartozik a hely Magyarország vendéglőinek szűkebb elitjébe. Régen ettem már itt, nagyon jó emlékeket őrzök a helyről, most családi ebédre gyülekeztünk ide, különféle helyekről és csak reméltem, hogy jól választottam! Nem nyúltam mellé, telitalálat a hely! Van valami kis macera a...