Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla

Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla
Szentbékkállai Kőtenger SzentbékkállaSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla
Szentbékkállai Kőtenger SzentbékkállaSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla

Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla bemutatkozása

A Szentbékkálla melletti Kőtenger egy hatalmas kőtömbökkel borított, ligetes erdőben fekvő terület.  Szuper program a látványos sziklaalakzatok közti séta, de az impozáns homokkő formációk megmászása is megér egy misét.

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla vélemények

Érdekes 2023. július 23.gyerekekkel járt itt
Egy borúsabb és hűvösebb napon úgy gondoltuk,hogy fürdőzés helyett kirándulunk egyet a Balaton körül. Egyik megállónk a Szentbékkállai kőtenger,mely a Balaton Északi oldalán,Tapolcától nem messze található. Szép környezet,tiszta levegő és amerre csak a szem ellát,kő.
Nagyon jól éreztük magunkat és ha tehetitek kiránduljatok ti is erre a csodálatos helyre.
Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Egyéb
2076
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 18.egyedül járt itt
Romokat vadászgattam a falu környékén, aztán eszembe jutott, hogy de régen voltam a szentbékkállai kőtengerben! És tényleg. . . az itteni vélemények alapján még senki, amúgy meg folyamatosan látogatott turistacélpont, száz kiránduló család közül szerintem nyolcvan nevezné meg ezt a helyet, mint a környék legismertebb nevezetességét.
Szentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - EgyébSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső képSzentbékkállai Kőtenger Szentbékkálla - Külső kép