ZigZag: Pink és bordó - Café Dharma Szentendre

Café Dharma Szentendre értékelése
16. helyezett a 76 szentendrei étterem közül

Pink és bordó

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 22.
A Dunakorzóra vezető út előtt az ingyenes parkolónál lévő épületben szolárium stúdió is működik, illetve idén augusztusban nyitott meg ez a kellemes, barátságos kávézó és bisztró, amely megér egy látogatást, ha erre jár az ember.
Míg a szomszédos éttermek közül több zárva tartott vagy üresen kongott, addig itt elég sokan voltak, amit magam is megértek.
Jóféle péksütemények, krémdesszertek, saláták, szendvicsek, wrap tekercsek és izgalmas újhullámos jellegű sütemények. A kézműves szörpök közül fekete ribizliset választottam (2 dl 500 Ft), volt még málna, bodza, citrusok is.
A sütemények közül egy izgalmas szedres-mangós bombát választottam. Könnyű, laza, nagyon gyümölcsös, nem édes, határozottan finom félgömb sütemény. A 900 Ft-os ár egy kicsit borsos ugyan, de nem éreztem mégsem lehúzásnak.
Összességében egy átlagnál drágább hely, de cserébe minőséget, finomságokat és a személyzet részéről odafigyelést, szíves vendégkiszolgálást kap az ember.
Érdekességként torta alakú illatos szappanokat (csokis, gyömbéres) is lehet vásárolni.
Szépen berendezett, tiszta, igényes hely.

Ételek / Italok: Kiváló

2000 Szentendre
Pannónia u. 1-3.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2020. november 29.
A falu Budapesthez közelebbi végén, a kastély közelében, a főút mellett közvetlenül található, családi vállalkozásban üzemeltett pizzéria. Alapvetően elviteles étterem, van a környéken házhozszállítás is, de a nyári időszakban terasz és kerthelyiség is üzemel. A hagyományos, vékony tésztás,...

2020. november 29.
Két barátnő által évekkel ezelőtt alapított házias étterem, amelyre első körben azt gondoltam, hogy egy tradicionális sváb kisvendéglőről van szó, ami annyiban igaz is, hogy vannak valóban sváb és bajor ételek, de az étlap nem merül ki ennyiben, jó pár magyaros ételt is kínálnak. De a házias...

2020. november 29.
Az Esztergomban meglátogatott vendéglátó helyek közül nekem a Cakumpakk tetszett legjobban. A Bazilika bejáratától lefelé tartva kb. 10 perces laza sétával érhető el. Fiatalos, kellemes teraszos bisztró, nagyon kedves, barátságos és szívélyes kiszolgálással. Külön tetszett, hogy a fűszernövények...