Labirintus Étterem Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Labirintus Étterem Szentendre vélemények

Kiváló 2024. január 10.családjával járt itt
Udvarias felszolgálók fogadtak minket. Az étlap választéka megfelelő volt, extra kívánságokat is teljesítettek.
Nagyon korrekt áron finom ételeket ettünk.
Kiváló 2023. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
fantasztikus izek ,korrekt árak ,minden tökéletes volt.Bementünk mindenki megíjed sétáloutca teljesen reális éttermi árak, kiszolgálás mintha családba érkeztünk volna ,mellékhelység egy külön élmény mert bormuzum mellette van .Nézni a forgatagot jókat eni nekem teljes kikapcsolodás volt
Gyenge 2023. április 17.a párjával járt itt
A honlapon feltüntetett ét-, és itallap árai harmada a ténylegesnek. A borkóstolóval együtti pincebejárás gyenge szinvonalú előadással párosult, bár a személy kedves, de felettébb tájékozatlan volt a borok terén. Az étel friss és finom volt, de a pankómorzsás szűzpecsenye láthatóan karajból készült. Becsapottnak éreztük magunkat! ! !
Kiváló 2020. augusztus 4.a párjával járt itt
Már előre kinéztük, hogy ide szeretnénk elmenni egy jó ebédre. A pincér barátságosan meg is mutatta nekünk, hogy hova tudunk leülni (az udvart választottuk). Amíg készült az étel (én szarvaspörköltöt ettem, a párom halat), megmutatta a hatalmas pincét, tájékoztatott a kóstolásokról.