evieelet

evieelet adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2020.08.04

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Mi már voltunk itt azelőtt is, és nekünk nagyon bejön a hely. Az ételek is teljesen rendben voltak, és mint mindenhol azért itt is el lehet nézni 1-2 dolgot, de nem történt tragédia. Nekem például hűtött üdítőt hozott ki a pincér, pedig nem hűtöttet kértem. Mondjuk nekem csak ennyi kivetni valóm volt az egészben.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Egy tanárom ajánlásával jöttünk Boldogkováraljára, mivel ő azt állította, hogy ebben a középkori étteremben nyugodtan lehet „kézzel-lábbal“ enni. :D
El is mentünk, belépve a falon páncélokat, zászlókat és kardokat láttunk, a felszolgálók kék középkori köntöst viseltek, az ételeket meg fatányérban tálalták.
Felhasználó fényképei:
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja -
Szörnyű 2018. augusztus 3., kollégákkal járt itt
A főépületben voltunk 1 3ágyas szobobában. A terasz elég jó volt, de az egész szobára ráférne 1 alapos felújítás. Hűtő, klíma nem volt, viszont svábbogár vagy milyen, az rengeteg és mindenhol! Még a párnán is az mászott! A csap korróziós, az ágy matracában a rugó reggelre szinte átszúrt - így nem volt pihentető az ottlét.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány -