Rigoletta: Egy csipetnyi Mexikó - Palapa Mexikói Étterem Szentendre

4. helyezett a 74 szentendrei étterem közül

Egy csipetnyi Mexikó

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Végtelenül hangulatos, a dizájn telitalálat, a felszolgálok kedvesek, készségesek, az ételek kiválóak. Már csak egy levesre is érdemes betérni. Baràti beszélgetés tapasok mellett bármikor. És télen is vagy fagyi :-) Legutóbb Buena Vistas zene ment, ami igaz nem mexikói, de lévén kedvenc csak emelte a szinvonalat. A 4000 Ft-os fejenkénti fogyasztás egy háromfogásos vacsora volr üditővel. Érdemes asztalt foglalni ebben a nagyon kedves, családias szentendrei étteremben.

Ételek / Italok: Kiváló

Palapa Mexikói Étterem Szentendre
2000 Szentendre
Dumtsa Jenő u. 14/a

2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat"...fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás....