Patak parti házikó

Panificio Il Basilico Szentendre SzentendrePanificio Il Basilico Szentendre Szentendre a térképen

Kiváló 2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. november 26.
A Panificio egységek közül nekem magasan ez tetszett a legjobban, egy nagyon hangulatos erdészlak hangulatú pékség, étterem, kávézó klassz terasszal, közvetlenül a Bükkös-patak partján. A tulajdonos Sz. Szabolcs több tévéműsorban szerepelt, így lett eléggé közismert, mi mondjuk nem ezért jöttünk el ide, mert szerintem nagyon jó péksütiket és pizzákat készít.
A járványhelyzet miatt az épület egy része le volt zárva. Belépve nagyon finom "sütöde" illat járta be a levegőt. A pultban számtalan mutatós külsejű édes és sós péksütemény, kenyér sorakozott. Nehéz volt választani. Kértünk egy sonkás-lilahagymás tekercset (500 Ft), fehér szezámmagos mini brióst (90 Ft/db), illetve cappuccinot (650 Ft). Az árak a prémium kategóriás pékségek színvonalán mozognak, nem olcsó, az tény.
Tetszett, hogy gyümölcsöket is lehet kapni.
A színes mozaikokkal borított pizzakemence a sarokban melegedett, de pizzát ezúttal nem ettünk.
Észrevettem, hogy a terasz szélén a villanydoboz mellett van egy kis délkelet-ázsiai stílusú oltár, élő virág felajánlásokkal. Érdekes, fogalmam sincs hogyan kapcsolódik ez ide.
Az előző értékelővel szemben mi rendet és tisztaságot tapasztaltunk kinn és bent is. Viszont az igaz, hogy a teraszon nem volt tilos a dohányzás.
Hangulat:Kiváló
Panificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Étel/italPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - BelsőPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső képPanificio Il Basilico Szentendre Szentendre - Külső kép

Panificio Il Basilico Szentendre további értékelései

2023.10.01a párjával
Szentendrei kirándulás, reggelivel és esti pizzával! Ajánlom mindenkinek.. Erre járunk visszajövünk.
2023.09.16gyerekekkel
Valóban az ország legjobb pizzáját lehet itt fogyasztani. A parkolás, a megközelítés kissé nehézkes, a személyzet nem túl közvetlen, udvariasak, de elég személytelen hangulatú volt a kiszolgálás. Viszonylag sokat kellett várni a pizzára, de kétség kívül megérte. A pékséget is kipróbáltuk, nagyon...
2021.07.31a párjával
NYARALÁS.. ÚJRA SÉTA AZ ÉTTEREMHEZ, AMI EGY ÉV ALATT IS MÉG TÖBBET FEJLŐDÖTT.. POZITÍV IRÁNYBA.. MÁR IGEN RENDES ASZTALOKAT TALÁLATUNK, ÉS TISZTASÁGOT.. AMI NEM MINDEGY.. A PÉKSÜTEMÉNYE K MEGVÁSÁROLHATÓK, IGEN GUSZTUSOS TÁLALÁSBAN, IGEN FINOMAK, AHOGY EZT TÖBB HELYEN LÁTJUK MÁR.., K. A...
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással