Rétes Manufaktúra Szentendre

Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Rétes Manufaktúra Szentendre vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
A múlt hónapban volt egy ötletszerű kiruccanásunk Visegrádra, abból kiindulva, hogy már Pomázon voltunk olívaolajat venni a lehető legjobb forrásnál. Hazafele benéztünk Szentendrén a Rétesmanufaktúrába. Barátságos, rendezett, puritán beltér fogadott és kedves kiszolgálás. Vettem egy rétest, ami kifejezetten finom volt, friss, ropogós, amilyennek lennie kell. Kár, hogy siettünk, legközelebb jó lenne itt le is ülni egy kicsit.
Rétes Manufaktúra Szentendre - Külső képRétes Manufaktúra Szentendre - BelsőRétes Manufaktúra Szentendre - BelsőRétes Manufaktúra Szentendre - Külső képRétes Manufaktúra Szentendre - Külső kép