Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria Szentendre
2000 Szentendre, Dunakorzó 7.

Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria Szentendre a térképen

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria Szentendre vélemények

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 27.
Nagyon tiszta, kulturált vendég barát hely. A kiszolgálás, hibátlan,gyors, pontos. Kedves személyzet, akiken látszik, hogy nem csak hivatasként tekintenek munkájukra, hanem belülről jövő szeretettel állnak a vendégekhez. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Célszerű asztalt foglaltatni, hogy biztosan ne maradj le, egy-két fenséges fogás elfogyasztásáról.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
2018. 09. 14-én párommal ültünk be ebédelni. Gyakran kirándulunk Szentendrére, de sajnos, eddig az éttermekben mindig csalódtunk. Ezért próbálkoztunk a Cardinale étteremmel és nem bántuk meg. Kiszolgálás gyors, a pincér fiú és lány is a szakmájuk csúcsán vannak. Figyelmesek, kedvesek és nem tolakodóak. Amit ajánlanak az biztos, hogy nyerő.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti az olasz konyhát, vagy aki még nem próbálta, de szivesen bele kostólna. Igazi házi készítésű tészták, pizzák , és deszertek , ennél nem is kell több. A pincérek figyelmesek, és mindenkihez van egy kedves szavuk.
Biztos visszatérünk mèg.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megkerestem, hogy melyik a legjobb értékelésű étterem Szentendrén és ez jött ki. Nem is csalódtunk. Nagyon kedves kiszolgálás és nagyon finom ételek szép környezetben (mondjuk a mellette lévő épület kissé lepusztult). A nevéből is kiderül, hogy főleg olaszos ételek vannak, de mind a pizza, mind a tészta nagyon finom volt. Asztalt érdemes előre foglalni, különösen hétvégén.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Rendeltünk, kár volt. Fél kiló krumpli egy haltálon, a fokhagymakrém az póréhagyma felöntve tejszínnel. Buktak egy helyi vendéget

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egészen kiváló, a királyrák különb, mint amit bárhol ettem (Mexico, Las Vegas Bellagio, remek kilátás, jó kiszolgálás, elfogadható árak. Szóval remek! Mindenkinek ajánlom! A kilátás a teraszról nagyon szép a Dunára! Barátaimmal remek aperospitzet ittunk és kiváló tokaji furminttal öblítettük le az ebédet. Ettünk még sajtlevest, szintén remek volt.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 9.
Valóban elég olasz a hely, ahogy a neve is mutatja. A pincérek közvetlenek, mégis figyelmesek. Tetszett a kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 30.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyszerű ételek, kitűnő koktélok!!! A kiszolgálás nagyszerű volt!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel és kislányommal voltunk Szentendrén amikor megtaláltuk ezt a remek éttermet a Duna parton. Nagyon sokan voltak ebédidőben de a személyzet nagyon gyorsan elkészítette az asztalunkat majd rövid időn belül elkészültek az ételeink is! Nagyon jól éreztük magunkat és az ételek is nagyon finomak és nagyok voltak! Biztos visszatérünk még!

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legjobb hely a környéken! Az ételek különlegesek és nagyon finomak! Szinte már végig ettem az étlapot, de még soha nem csalódtam. Sok esetben viszont a pizza mellett döntök, mert igazi olasz jellegű vékony tésztás és nem lehet ellenállni a szomszéd asztalról odasettenkedő illatnak! A párom a saját készítésű tésztájukért van oda.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2021.06.24. - 2022.06.24.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.217,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.535 - 41.087,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.08.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2021.06.28. - 2021.08.19.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.072 - 25.203,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.120 - 11.385,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.12.19.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.918 - 51.948,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 8.550 - 12.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.10.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.547 - 35.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2023.01.01.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2021.06.24. - 2022.06.24.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
Portobello Hotel Szentendre
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria SzentendreX