Művész Étterem és Bisztró Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Művész Étterem és Bisztró Szentendre vélemények

Kiváló 2022. május 1.egyedül járt itt
Központi elhelyezkedésű, egyedi megjelenésű kávézó és étterem a belváros ütőereként funkcionáló macskaköves sétálóutcán. Nyáron a vendégek többsége a teraszt választja, én is így tettem, a benti részben nem is volt egyetlen vendég sem, és a pincér is a teraszt ajánlotta. 1860 körül épült, azóta is vendéglőként funkcionál.
Művész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Étel/italMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Étel/italMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - EgyébMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - BelsőMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - BelsőMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső képMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Külső kép
Kiváló 2018. február 24.a párjával járt itt
A farsangi mulatságok idején próbáltuk ki a kinti, utcai grill kínálatukat, ételeket. A sült oldalas omlós, ízletes volt, a sült hagyma, a lila és sváb dinsztelt káposzta, burgonya szintén nagyon finom, jól harmonizált az oldalashoz. Mivel hideg volt, bemehettünk az étterembe és így valóban kényelmesen ehettük meg a vacsoránkat. . . szívesen visszatérünk nyáron is majd.
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
Remek választás volt a pisztráng a séfajánlatról, a deszert (Panna Cotta) is nagyon ízlett! A kiszolgálás figyelmes és gyors volt.
Művész Étterem és Bisztró Szentendre - Étel/italMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - BelsőMűvész Étterem és Bisztró Szentendre - Étel/ital