Czóbelék a dombon

Czóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum SzentendreCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre a térképen

Kihagyhatatlan 2022. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. október 20.
Czóbel Béla és felesége, Modok Mária munkáiból láthatunk egy szívmelengetős összeállítást a szentendrei dombon, a templomok árnyékában. Ez maga a Czóbel múzeum, és még a nagy festő életében megalapították. Tulajdonképpen nem értem, de ahogy máskor is szoktam általában, ma is én voltam az egyedüli látogató egy kifejezetten színvonalas kiállításon, ahol valóban értékes, korszakos képeket lehet látni. Más kérdés, hogy ha valami un. "világsztár" festő képeiből van némi válogatás éppen mondjuk a Szépművészetiben, 100 méteres sorok állnak hetekig.. de ki érti ezt? Ide meg csak úgy besétálsz, és egyedül, zavartalanul andalogsz a férj és feleség munkái között, Nagybánya, Berlin, Hollandia, Párizs, Szentendre és az idő vonalán lépkedve.
Czóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébCzóbel Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső kép
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással