Mathias Rex Panzió Szentendre

2000 Szentendre, Kossuth Lajos u. 16.

Mathias Rex Panzió Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Mathias Rex Panzió Szentendre vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen fekvő, kellemes és nyugodt szálláshely, már többször szálltunk meg ott. A személyzet kedves, a szoba jól felszerelt és tiszta. Sajnos a kötelező reggeli nem túlságosan változatos (főleg ha hosszabb időt töltünk ott), ezen lehetne változtatni, de összességében így is elégedettek voltunk a szállással. Ár-érték arányban nagyon jó, ajánlom mindenkinek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendrén töltöttük a házassági évfordulónkat és egy nagyon szuper helyet találtunk. Remek hangulat, közel a főutca és a korzó, kedves személyzet. A szoba kényelmes, tiszta, funkcionálisan berendezett. A fürdőszobán egy kicsit meglepődtünk utoljára egy kórházban találkoztunk ilyen típusú műanyag borítással, de tény és való, hogy ragyogóan tiszta volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 4-5 napot töltöttünk Szentendrén. A panzióról csak jókat mondhatunk. Barátságos, családias a légkör és tiszták a szobák. :) Biztos vagyok abban, hogy legközelebb is ezt a szállást választjuk, ha erre járunk! :)A szobák klímával fölszereltek, ami nagyon jól jött a kinti 40 fokos melegben. . . :)Tulajdonképpen a sétálóutca, Duna part, éttermek, szórakozó helyek, múzeumok is közel vannak hozzá.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, rendezett szobák és környezet. Nagyon kedves és segítőkész személyzet. A fürdőszoba (műanyag kabin) először kissé furcsa volt, de a tökéletes tisztasága miatt ez egyáltalán nem probléma. A parkolás nem igazán megoldott, ezt az egy kis kellemetlenséget észleltük a panzióban. A panzió a gyönyörű Belváros déli peremén helyezkedik el, így minden este a Belváros utcácskáin sétálgattunk.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedően igényes környezet, barátságos kiszolgálás! Már 3szor voltunk náluk, januárban újra megyünk. A szoba elegáns, az ágy tökéletes, a fürdőszoba ragyogóan tiszta-mint minden.Reggelire bőséges svédasztallal készülnek- tényleg mindenük van.
Ráadásul szép helyen van, és saját étteremmel is rendelkezik. Csak ajánlani tudom!
Taraba Noémi

City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 11.920,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Portobello Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

SzentendreX