Mathias Rex Panzió Szentendre

4,8Kényelem
4,4Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Abacus Herceghalom - Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Mathias Rex Panzió Szentendre vélemények

Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen fekvő, kellemes és nyugodt szálláshely, már többször szálltunk meg ott. A személyzet kedves, a szoba jól felszerelt és tiszta. Sajnos a kötelező reggeli nem túlságosan változatos (főleg ha hosszabb időt töltünk ott), ezen lehetne változtatni, de összességében így is elégedettek voltunk a szállással.
4Személyzet
3Étkezés
Itt fényképeztem:
Mathias Rex Panzió Szentendre - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Szentendrén töltöttük a házassági évfordulónkat és egy nagyon szuper helyet találtunk. Remek hangulat, közel a főutca és a korzó, kedves személyzet. A szoba kényelmes, tiszta, funkcionálisan berendezett. A fürdőszobán egy kicsit meglepődtünk utoljára egy kórházban találkoztunk ilyen típusú műanyag borítással, de tény és való, hogy ragyogóan tiszta volt.
4Kényelem
5Szolgáltatások
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Mi 4-5 napot töltöttünk Szentendrén. A panzióról csak jókat mondhatunk. Barátságos, családias a légkör és tiszták a szobák. :) Biztos vagyok abban, hogy legközelebb is ezt a szállást választjuk, ha erre járunk! :)A szobák klímával fölszereltek, ami nagyon jól jött a kinti 40 fokos melegben. . .
5Szolgáltatások
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett szobák és környezet. Nagyon kedves és segítőkész személyzet. A fürdőszoba (műanyag kabin) először kissé furcsa volt, de a tökéletes tisztasága miatt ez egyáltalán nem probléma. A parkolás nem igazán megoldott, ezt az egy kis kellemetlenséget észleltük a panzióban.
4Ár / érték arány
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Kiemelkedően igényes környezet, barátságos kiszolgálás! Már 3szor voltunk náluk, januárban újra megyünk. A szoba elegáns, az ágy tökéletes, a fürdőszoba ragyogóan tiszta-mint minden. Reggelire bőséges svédasztallal készülnek- tényleg mindenük van. Ráadásul szép helyen van, és saját étteremmel is rendelkezik.
4Ár / érték arány
4Elhelyezkedés