Olasz ételek afrikai hangulatban!

Don Patya Pizzéria SzerencsDon Patya Pizzéria Szerencs a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 5.
"Olasz ételek afrikai hangulatban!" Hogy miért is, mert ez a hely előzőleg AFRICAFE néven futott és azt a hangulatot sugárzó elemek ma is megtalálhatók ezen a helyen!
Egy cézár salátát rendeltem (mely szerintem jó volt!) és szerettem volna egy gyümölcsös panna coota-tát, de csak vaníliás lett volna pedig az étlapon gyümölcsös szerepelt! Az étlapon a választék bőséges , kicsit sokallom az étterem méreteihez képest!
A kiszolgálás olyan átlagos semmi mosoly, csak van kiszolgálás!
A hangulata kellemes a helyiségnek!
Szerintem egy kicsit az árak húzósak a városhoz és magához a hely jellegéhez képest!
Tisztaság az egy gyenge átlagos, hiszen kicsap a papírkosárból a papírtörölköző a mosdó ajtók maszatosak és egyéb olyan apróság aminek nem kellene ott lennie!
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Don Patya Pizzéria Szerencs - Külső képDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - MosdóDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étel/italDon Patya Pizzéria Szerencs - Étel/italDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallap

Don Patya Pizzéria további értékelései

2020.07.07gyerekekkel
A városba érkezve szembesültünk vele, hogy a Rákóczi-várban csak a névadóról nincs kiállítás, sőt a régen szebb időket megélt csokimúzeum sem létezik. Akkor bánatunkban kerestünk egy gyors étkezési lehetőséget a közelben, a Rákóczi úton meg is találtuk. Belépve kellemes hangulat fogadott,...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége