Don Patya Pizzéria Szerencs

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Don Patya Pizzéria Szerencs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2020. július 7.gyerekekkel járt itt
A városba érkezve szembesültünk vele, hogy a Rákóczi-várban csak a névadóról nincs kiállítás, sőt a régen szebb időket megélt csokimúzeum sem létezik. Akkor bánatunkban kerestünk egy gyors étkezési lehetőséget a közelben, a Rákóczi úton meg is találtuk. Belépve kellemes hangulat fogadott, hétköznap délután sok vendég nem volt, de a futárok folyamatosan pörögtek.
Átlagos 2016. szeptember 5.egyedül járt itt
"Olasz ételek afrikai hangulatban! " Hogy miért is, mert ez a hely előzőleg AFRICAFE néven futott és azt a hangulatot sugárzó elemek ma is megtalálhatók ezen a helyen! Egy cézár salátát rendeltem (mely szerintem jó volt! ) és szerettem volna egy gyümölcsös panna coota-tát, de csak vaníliás lett volna pedig az étlapon gyümölcsös szerepelt!
Don Patya Pizzéria Szerencs - Külső képDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - Étel/italDon Patya Pizzéria Szerencs - Étel/italDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallapDon Patya Pizzéria Szerencs - MosdóDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - EgyébDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - BelsőDon Patya Pizzéria Szerencs - Étlap/itallap