Halász Cukrászda Szerencs

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Halász Cukrászda Szerencs vélemények

2023. április 15.barátokkal járt itt
Két alkalommal látogattam meg, az első volt a kevésbé pozitív. Az olcsó fagyi nem érte meg, a sütemény kicsit szikkadt és túl édes számomra. Ennek ellenére másodszor is eljöttem (barátnővel csak miatta), de nem bántam meg. Egy különösen finom, egyszerű sütemény nyerte el a tetszésemet, ez egy diós szelet volt, nem túl nagy, nem túl édes, és finom, friss, omlós.
Halász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - EgyébHalász Cukrászda Szerencs - Egyéb
Kiváló 2017. március 1., kollégákkal járt itt
Egy kollégámmal tértünk be egy kávéra, de kis sütit is ettünk. Be kell vallanom nagyon ízlettek a sütik és a cappuccino is! A kiszolgálás első osztályú volt, a hölgy ajánlotta a sütiket amit fogyasztottunk és egyáltalán nem okozott nekünk csalódást!
Halász Cukrászda Szerencs - MosdóHalász Cukrászda Szerencs - Külső képHalász Cukrászda Szerencs - Étel/italHalász Cukrászda Szerencs - Étel/italHalász Cukrászda Szerencs - Étel/italHalász Cukrászda Szerencs - Étel/italHalász Cukrászda Szerencs - Étel/italHalász Cukrászda Szerencs - BelsőHalász Cukrászda Szerencs - BelsőHalász Cukrászda Szerencs - MosdóHalász Cukrászda Szerencs - Belső