A fogaim terhelési próbája!

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem SzerencsPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs a térképen

Gyenge 2016. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kívülről teljesen jónak tűnt a dolog, viszont komoly lett a csalódás!
Görög salátát kértem és kaptam valami hasonlót pont az olívabogyó ami teljesen hiányzott belőle, és a sajt amit nem tudtam fetasajtként azonosítani! Az öntet? Az nem volt csak az étlapon feltüntetve, hogy miből lehet választani! A csirkehús amit kaptam hozzá olyan száraz és rágó volt, hogy nem is emlékszem kaptam-e valaha ilyen húsit! A fiam hamburgeréből csak a zöldség hiányzott (egy db saláta volt benne) meg a hús volt íztelen, a mellé felszolgált burgonya úgy maradt ott ahogy kihozták, mert csak egy szemet kóstoltunk meg de az is szétszáradva szétsütve!
Két huszonéves vagy az alatti felszolgáló volt köszönni nem igazán tudtak nekünk és tudásuk magaslatán sem álltak.
A hely maga hangulatos lenne, de még nincs kész látszik a képeken, hogy most készül a kemence! A hangulaton ront még az hogy egy térben többféle szék van összezsúfolva!
Ár/érték? A minőséghez és a mennyiséghez képest szerintem drága!
Tisztaság átlag vagy az alatti, a fenti mosdóban nincs szappan a lenti /udvari mosdóban a földön hevernek legurulva a toalettpapírok!
Van még itt minek fejlődni bőven talán majd egy év múlva visszanézek változott-e valami valamilyen irányba!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - MosdóPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étel/italPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étel/ital

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem további értékelései

2023.09.11barátokkal
A Vármúzeumban jártunk és ott érdeklődtünk a kedves hölgyektől, hogy hol tudnánk étkezni. Több helyet is felsoroltak, de mi ezt a helyet találtuk a leg szimpatikusabbnak. Nem is csalódtunk. Az ebédidő már lecsengett, nem voltak sokan, hamar kaptunk is étlapot. Választásunk a gyros tálra...
2022.04.16családjával
Kiváló hely csodalatos ételek kiváló kiszolgálás csak ajánlani tudom.Csodalatos vitage éterem .
2019.06.29gyerekekkel
Ma jártunk ott, rendeltünk egy négy sajtos csirkemellet (nyers volt a hús) petrezselymes burgonyával, de e helyett szikkadt sült krumplit hoztak ki. Természetesen szerettük volna kicserélni a köretet az eredeti rendelésre, de nem lehetett, mert a szakács azt üzente. :) A köretet egyébként külön...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége