Késői ebéd

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem SzerencsPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs a térképen

Kiváló 2023. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 11.
A Vármúzeumban jártunk és ott érdeklődtünk a kedves hölgyektől, hogy hol tudnánk étkezni.
Több helyet is felsoroltak, de mi ezt a helyet találtuk a leg szimpatikusabbnak.
Nem is csalódtunk. Az ebédidő már lecsengett, nem voltak sokan, hamar kaptunk is étlapot.
Választásunk a gyros tálra esett. Hatalmas adag így két fele kértük, de még jó, mert majdnem így is kifogott rajtunk. Nagyon finom volt és ha lehet egy ételre azt mondani, hogy mutatós akkor ez a szó is illett rá. Alkoholmentes gyümölcsös sört ittunk, ami jó hideg volt a nagy melegben.
Míg az ételre vártunk körbe néztünk, nagyon tetszetős hely a számunkra.
Zokni cica is nagyon aranyos volt, egyáltalán nem zaklatja a vendéget.
Kávét is kértünk és az is gusztusosan mindennel ellátva került elénk. Értem ezen a kis pohár vizet, cukrot, édesítőszert, tejet, tejszínt, ami nem minden helyen van így.
A tulajdonos hölgy és a felszolgáló hölgy is rendkívül barátságosak, beszédesek voltak.
Ez még csak emelt azon az érzésen, hogy jó helyre jöttünk.
Megnézhettük a készülő, szépülő vendégszobákat is.
Az itteni értékeléseket már az ottlétünk után olvastam és elcsodálkoztam rajta.
Mi más helyen voltunk? jobb napot fogtunk ki? vagy nem tudom, de azt igen, hogy nekünk minden szuper volt! Már pár ismerősnek is eldicsekedtünk vele.
Az is biztos, ha mi még arra járunk újra betérünk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Egyéb

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem további értékelései

2022.04.16családjával
Kiváló hely csodalatos ételek kiváló kiszolgálás csak ajánlani tudom.Csodalatos vitage éterem .
2019.06.29gyerekekkel
Ma jártunk ott, rendeltünk egy négy sajtos csirkemellet (nyers volt a hús) petrezselymes burgonyával, de e helyett szikkadt sült krumplit hoztak ki. Természetesen szerettük volna kicserélni a köretet az eredeti rendelésre, de nem lehetett, mert a szakács azt üzente. :) A köretet egyébként külön...
2017.11.11a párjával
Szombat, délután 1 óra... Feleségemmel kettesben el szerettünk volna tölteni egy kellemes ebédet valahol. Mivel sokat hallottunk már erről a helyről, így céltudatosan ide vezetett utunk. A hely hangulata nekünk bejött, különleges. Mindketten szeretjük a hamburgert, együnk egy-egy félét!...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége