Kellemes csalódás!

Sörház Étterem SzerencsSörház Étterem Szerencs a térképen

2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 19.
Ma betértem ide pusztán kíváncsiságból mert legalább 4-5 éve nem jártam itt!
Az étterem egy mellékutcában található kb. 5 perc séta a városközponttól, de akár ebben az utcában is lehet parkolni!
Egy menüt rendeltem, választás már nem volt mivel jóval 13 óra után érkeztem. Teljesen tökéletes íz és finom falatok voltak a levesből kétszer is szedtem! Azért nem kiváló mert a másodiknál (rakott káposzta) én kicsit keveselltem a húst, de ez is ízletes volt!
Egy kedves és mosolygós fiatalember szolgált fel, azt hiányoltam a végén, hogy nem kérdezi meg ízlett-e illetve a másik asztalnál ülőknek automatikusan hozott egy kancsó vizet, ezt velem nem tette meg!
Ha jól figyeltem meg az étterem öt helyiségből áll mindegyik ízlésesen kicsit másként van berendezve!
Az étlapot elnézve főételt nem nagyon találtam körettel együtt 2000 Ft felett így ez is nagyon jó!
Tiszta volt minden egyeshelyiség amit szemügyre vettem a mosdóban sem lehetett kellemetlen szagokat érezni!
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Sörház Étterem Szerencs - EgyébSörház Étterem Szerencs - Étlap/itallapSörház Étterem Szerencs - EgyébSörház Étterem Szerencs - Külső képSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - Étel/italSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - Étel/italSörház Étterem Szerencs - MosdóSörház Étterem Szerencs - Belső

Sörház Étterem további értékelései

2017.08.14a párjával
Csak annak ajánlom, aki csak menüt akar enni, mivel erre rendezkedtek be. Az étlapról való rendelésre nincsenek felkészülve. Sokat kell várni az ételre. A vadas marha sertésből készült, kockára vágva. Köszönő viszonyban sincs az eredeti étellel. Az étterem tágas, szellős. Egyetlen pincér szolgál...
2016.08.06kollégákkal
Az étterem elég kellemes hely, jók a színek, tágas, világos éttermi rész. Az étlap elég egyszerű. A napi menü kétféle választási lehetőséggel van megoldva, normál és ínyenc. Borzalmas párosításokat találni. Próbálják újdonságokkal meglepni a napi menüre visszatérő embereket de nem nagyon...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége