Sörház Étterem Szerencs
3900 Szerencs, Petőfi út 5.

Sörház Étterem Szerencs a térképen

Wellness csomagok Szerencs városában

Sörház Étterem Szerencs vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak annak ajánlom, aki csak menüt akar enni, mivel erre rendezkedtek be. Az étlapról való rendelésre nincsenek felkészülve. Sokat kell várni az ételre. A vadas marha sertésből készült, kockára vágva. Köszönő viszonyban sincs az eredeti étellel. Az étterem tágas, szellős. Egyetlen pincér szolgál ki, aki még fizető és csapos is. A menü bőséges és ízletes.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Ma betértem ide pusztán kíváncsiságból mert legalább 4-5 éve nem jártam itt! Az étterem egy mellékutcában található kb. 5 perc séta a városközponttól, de akár ebben az utcában is lehet parkolni! Egy menüt rendeltem, választás már nem volt mivel jóval 13 óra után érkeztem. Teljesen tökéletes íz és finom falatok voltak a levesből kétszer is szedtem!

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Az étterem elég kellemes hely, jók a színek, tágas, világos éttermi rész. Az étlap elég egyszerű. A napi menü kétféle választási lehetőséggel van megoldva, normál és ínyenc. Borzalmas párosításokat találni. Próbálják újdonságokkal meglepni a napi menüre visszatérő embereket de nem nagyon sikerül. . . Kiszállításuk is van.

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.12.22.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.12.02. - 2021.12.02.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Sörház Étterem SzerencsX