Taverna Étterem Szerencs
3900 Szerencs, Rákóczi u. 111.

Taverna Étterem Szerencs a térképen

Szállások Szerencs városában
Wellness csomagok Szerencs városában

Taverna Étterem Szerencs vélemények

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
2016 augusztusában is jártam itt 2 egymást követő napon! Az első napon és a második napon is kétszer kerestem fel az éttermet! A napi menü kifogástalan volt, házias ízvilág és tökéletes harmónia jellemezte, majd a délután folyamán is ez jellemezte az étlapról kapott ételt! A pizzájuk azon a napon szintúgy hihetetlenül finom volt, dekoratív, nem csak össze volt dobálva!

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A város legújabb étterme. Olaszosnak mondják, szerintem az egy kicsit túlzás. Az étlapjukon szinte csak olasz kaják szerepelnek, na meg pizzák. A pizzájuk vékony tésztás nem rossz alapanyagokkal - kicsit hasonlít az olaszokéhoz. Nem régen kezdték a napi menüt amit ki is szállítanak, azt kell, hogy mondjam, hogy a város jobbjai közé tartoznak.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 6.
Nemrég nyílt egy régi bérház aljában ez a kis étterem. Jó helyen van kicsit eldugva, de szerintem érdemes meglátogatni! Egy Paradicsomos Bruschetta amit fogyasztottam, szerettem volna még mellé desszertnek egy Panna Cottát, de sajnos az nem volt kész akkor kezdték el csinálni a következő adagot elkészülési idő 5 óra így azt nem vártam meg!

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 56.454,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Taverna Étterem SzerencsX