Baboka

Baboka adatlapja

Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.08.06

Kiváló 2016. május 19.gyerekekkel járt itt
Nyíregyházán az Állatkerti bóklászás után szerettünk volna egy jó sütit enni és a finom kávét inni. A google-ban keresve találtuk a helyet ami útba esett hazafelé véletlenül. Nem bántuk meg. Nagyon nagy választék, szebbnél szebb sütemények tortát, sósak. Mindegyik friss volt amit választottunk és mind nagyon-nagyon finom is.
2016. május 6.családjával járt itt
Legutóbb gyermekemmel tértünk be egy kellemes délutáni étkezésre és legnagyobb örömünkre a kiskutyánk is velünk tarthatott. Sajnos ezen a vidéken (Borsod) nem sok étterem engedi be a kutyákat. Nagyon finom pizzát evett a gyermekem (az mindig finom! ! ) én pedig sáfrányos húslevest és rántott sajtot kértem.
2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Nagyon finomak az ételek, már ismerősként köszöntenek a pincérek. A westernségnek ugyan én sem értem a "létét" itt ezen a helyen de ha ez a dizájn hát ez. . . (Nem tetszik a csizma falon! ! ! ! ) Na jó ez az én bajom. Szeretem az akcióikat is - hétköznap 16-17 óra között van 50% kedvezmény egyes ételeikből.