Meggyes Hotel Szerencs

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Meggyes Hotel Szerencs vélemények

Gyenge 2023. február 2.barátokkal járt itt
Mellékutcában, közel a város központjához és a vasútállomástól sincs messze. Nagyon tetszetős, bent kávézó, de van a hangulatos, növényekkel díszített külső teraszon is hely, kávézáshoz, beszélgetéshez. Ezzel szinte ki is merült minden értékelendő. Az impozáns bejáratot nem lehetett használni, a fotocellás ajtót kikapcsolta a szálloda, hogy ne mászkáljanak ott a kedves vendégek.
Meggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - EgyébMeggyes Hotel Szerencs - Egyéb
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Egy ragyogó őszi délután érkeztünk ebbe a kellemes hotelbe, aminek az elhelyezkedése nagyon kedvező, mert közel van a főutcához, várhoz, fürdőhöz, mégis csendes hely. A személyzet közvetlen, de nem tolakodó, a tisztaság kiváló, a kényelem és szolgáltatás számomra emlékezetes, mert párom tortát és pezsgőt rendelt az ünnepléshez, ami tökéletes időzítéssel a szobában várt.
Meggyes Hotel Szerencs - Vendéglátás