Ulmer Schachtel Szigetbecse

Ulmer Schachtel Szigetbecse
Ulmer Schachtel SzigetbecseUlmer Schachtel Szigetbecse
Ulmer Schachtel SzigetbecseUlmer Schachtel Szigetbecse

Ulmer Schachtel Szigetbecse bemutatkozása

Az ulmi dereglye, azaz az Ulmer Schachtel kicsinyített mása a magyarországi németek múltjának állít emléket. A körülbelül 20 méter hosszúságú hajú német telepeseket szálított Bajorországból és Stájerországból, akik a 150 évig háború dúlta ország újjáépítésében hatalmas szerepet vállaltak.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Ulmer Schachtel Szigetbecse vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2023. február 11.a párjával járt itt
Szorgalmas Ulmer Schachtel-vadászatom ma is folytatódott, felkerestem Szigetbecsén azt a hajót, amely az eddig megismert tárainak többségéhez képest jóval termetesebb, már majdnem emberléptékű. . . persze, ne felejtsük el, hogy az igazin sokszor 150 ember is utazott heteken keresztül, csomagokkal együtt.
Ulmer Schachtel Szigetbecse - Külső képUlmer Schachtel Szigetbecse - EgyébUlmer Schachtel Szigetbecse - Külső képUlmer Schachtel Szigetbecse - EgyébUlmer Schachtel Szigetbecse - Külső képUlmer Schachtel Szigetbecse - EgyébUlmer Schachtel Szigetbecse - Egyéb