Szigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom

4,6
az 1 szigethalmi szállás közül
Ifjúsági szállás
Szigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom
Szigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő SzigethalomSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom

4Szolgáltatás
JOKER Party House Szigetszentmiklós - Napi árak
2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Szigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom vélemények

Kiváló 2017. március 26.barátokkal járt itt
Nehezen, de megtaláltuk, mert már sötétben érkeztünk és az úttól bentebb volt, de a gondnok kijött elénk és segített! Egy nagyon jó kis szállás mi fejenként adóval együtt 2700 Ft-ot fizettünk egy éjszákért, igaz négyen aludtunk egy szobában mely megfelelő nagyságú volt!
Szigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Medence/kertSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Medence/kertSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Medence/kertSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Medence/kertSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - BelsőSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - EgyébSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Medence/kertSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - SzobákSzigethalmi Ifjúsági Tábor és Üdülő Szigethalom - Szobák