Hotel Regatta Szigetmonostor

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Hotel Regatta Szigetmonostor vélemények

Szörnyű 2019. május 27.csoporttal járt itt
Két szóban összefoglalva: mélységesen elhanyagolt. A medencében nincs víz, valszeg évek óta nem is volt, a szobák egy úttörőtábort idéznek, amiben 1982 körül megállt az idő, a parkban mindenhol építési és egyéb hulladék, kibelezett régi hajó, rendszám nélküli autó, stb.
Hotel Regatta Szigetmonostor - Medence/kertHotel Regatta Szigetmonostor - EgyébHotel Regatta Szigetmonostor - EgyébHotel Regatta Szigetmonostor - Medence/kertHotel Regatta Szigetmonostor - SzobákHotel Regatta Szigetmonostor - SzobákHotel Regatta Szigetmonostor - KörnyékHotel Regatta Szigetmonostor - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márNépszerű író - 153 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 22.csoporttal járt itt
Csoportprogram keretében kerültünk ide 3 napra. A bemutatott fotók és leírás alapján egy egyszerű, alapkategóriás helyre számítottunk, vagyis illúzióink nem voltak. De a valóság ennél sokkal rosszabb volt. Az első ami szembeötlött, a tisztaság hiánya minden téren.
Szörnyű 2017. június 10.csoporttal járt itt
Gyermekem erdei iskola keretében volt a "hotelben". Mikor hazaért, akkor látta, hogy otthagyott egy számára fontos tárgyat. A hotelnak első nap egy e-mailt írtam, háromszor hívtam őket. A harmadik hívásra visszahívtak, majd mondták, hogy megnézik a szobát, és másnap telefonálnak.