DEndre: Átlagos cukrászda, nagyon kedves kiszolgással - Rétesbolt & Cukrászda Szigetszentmiklós

Átlagos cukrászda, nagyon kedves kiszolgással

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Rétesbolt-cukrászda jóndulatú amatőr hangulatot kelt, legalábbis a sütik megjelenését tekintve. Vettem egy túros csigát meg egy meggyes mákos rétest, egyik sem volt jobb az átlagosnál, áruk is a fősodorba illeszkedett, 340 ft volt mindkettő.
A kiszolgálás viszont megejtően kedves volt, ezért kellemes emlékként raktározom el a helyet, s az összélmény rovatban is megadom a 4 pontot.

Ételek / Italok: Átlagos

2310 Szigetszentmiklós
Bajcsy-Zsilinszky u. 24.

Vélemények DEndre felhasználótól

2020. június 9.
Szimply kiemelkedően jó hely. Szendvicseket adnak pazarul kivitelezve, brutál áron. De van sous vide csirkemellük is izgalmas köretekkel, 3500-ért vagy 3 tojásos rántottájuk kiegészítőkkel 2800-ért. Az étlap jól átgondolt. Jómagam egy avokádós szendvicset kértem, amit bundázott tojással adtak,...

2020. június 9.
A The Fat Fairy a Király utcában egy új hullámos, jól kitalált cukrászda. A sütik nem katartikusak, nem érik el a csúcsszínvonalat, nem írok neveket, mert úgyis törlik, remélem, mindenki tudja, melyek a legjobb cukrászdák Magyarországon. A tisztes második vonalhoz tartozik ez az egység, amit 4,5...

2020. május 29.
Az Aranykorsó egy stabil pont, jó későig van nyitva s ha az ember a nagytétényi buszra vár a Móricz Zsigmond körtéren, itt még beverhet egy fröccsöt. Pont ezt tettem tavaly júniusban egy kiadós turné után. Arra már nem volt kapacitásom, hogy megigyak egy egész a sört, bár itt tartanak...