2311 Szigetszentmiklós, M0, 19 km

Gastland M0 Hotel Szigetszentmiklós értékelése:

1. helyezett az 5 szigetszentmiklósi szállás közül
29. helyezett Budapest környékén - 290 szállás közül

Gastland M0 Hotel Szigetszentmiklós bemutatkozása

A főváros közelében elhelyezkedő szálloda, a Gastland M0, 2000 óta várja kedves vendégeit - Budapesthez közeli fekvése és rendkívül jó megközelíthetősége sok látogatót vonz.

Gastland M0 Hotel Szigetszentmiklós képei

Szállások Szigetszentmiklós városában
Wellness csomagok Szigetszentmiklós városában

Gastland M0 Hotel Szigetszentmiklós vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Férjemmel töltöttünk két éjszakát ebben a hotelben, a reggeli választéka megfelelő, bár két nap egymás után teljesen ugyan azt kaptuk, illetve a melegen tartás nem mindig sikerült. A bisztróban ebédeltünk, az ételek finomak és ár/érték arányban is csak ajánlani tudom. A szoba tiszta, az ágyban régi rugós matracok vannak, nem a legkényelmesebb, de két éjszakára megfelelt.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon hangulatos, kellemes szilveszteri bulin vettünk részt, baráti párral, és 13 éves gyerkőccel. Mindenki remekül érezte magát. Kényelmes, tágas szobák, jó zene, még jobb ételek. Fergeteges hangulat jellemezte az év utolsó, ill. az idei év első napját.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk !
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A hotel nagyon barátságos, családias hangulatú. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba tiszta, kellemes hangulatú. Sajnos csak 2 csatornát lehetett fogni a TV-én. A partihoz a díszítés hangulatos volt, az ételek ízletesek, finomak, széles választékban álltak rendelkezésre. A dj nagyon jó zenéket szolgáltatott, igyekezett szinte minden kívánságot teljesíteni.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Mindennel meg voltunk elégedve, kizárólag a kevés és csak külföldi nyelven fogható televízió adások okoztak kellemetlenséget számunkra, továbbá a rosszul fogható Wifi és internet szolgáltatások. A személyzet kedves és segítőkész volt, a svédasztal választékos és bőséges, a szálloda belső környezete barátságos, otthonos és kényelmes.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Szobai mozgásérzérzékelős lámpa a bejáratnál és szekrénynél, mindig (éjjel is)működött, mikor nem kellett volna, míg ha a szekrényből pakoltunk volna 3 másodpercet adott a műveletre. Wellness szauna felfűtés hiába voltunk előre bejelentkezve nem jött össze, 1 óra múlva ért el 65 fokot kb. A javítható negatívumok mellett összességében jó az összkép.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias. Az ételek finomak.A wellness jó, és nincs zsúfoltság. Aki pihenni vágyik,és kikapcsolódni ajánlom neki ezt a helyet.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Egy romantikus csomag keretében töltöttünk egy éjszakát négyen a Gastland M0 Hotelben. Elsősorban azért erre a csomagra esett a választásom,mert tudtam,hogy nem tudjuk időben elfoglalni a szállást,és ebben a csomagban késői (14h) kijelentkezést hírdettek. A szobák tiszták voltak,de az egyik szoba a másikhoz képest hiányos felszereltségű.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Kellemesen töltöttük itt barátainkkal a szilvesztert az étterem részéről kíváló,csak a zene számunkra nem mindig volt érthető.Szabadidőnket a wellness részlegben is tölthettük ami négyünknek kíváló volt.Kis kellemetlenség, a tv-t nem tudtuk használni,valamilyen probléma miatt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A meghirdetett szilveszteri program és menü hozta az elvárásokat. A személyzet a lehetőségekhez elvárhatóan udvarias és figyelmes volt. A szoba tulajdonképpen kényelmes és tiszta volt a fürdőszobával egyetemben. Ugyanakkor a tusolásnál a vízhozam nagyon gyenge volt (épp, hogy csordogált).

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
Közel fél év telt el azóta az emlékezetes szilveszteri buli óta. Azon el lehet gondolkodni, hogy közvetlenül az új év első napjaiban ugyanezt mondtuk volna, mint most öt hónap elteltével. De a lényeg változatlan: összességében jó volt! Új szálláshely esetében mindig elsőszámú benyomást jelent a személyzet hozzáállása.

Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2021.01.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.323 - 13.672,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.993 - 27.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.527,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.516 - 14.898,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.27-ig

Szállodák Szigetszentmiklós környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)