Esterházy Pince Szigliget
8264 Szigliget, Kossuth u. 3.

Esterházy Pince Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Esterházy Pince Szigliget vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Nagyon érdekes helyszín, már csak a nagyméretű pincerendszer miatt is érdemes bekukkantani. Mi tényleg csak belesni akartunk, azonban a kedves, fiatal felszolgálók betessékeltek minket, hogy nézzünk nyugodtam körül a pincében. Ekkor lepődtünk meg, hogy milyen hatalmas a terület. Elmentünk az oldalsó hajóba is.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
A szigligeti Süllőfesztivál volt a kirándulás fő programja, de egy kedves ismerős révén bejutottunk egy borospince látogatással egybekötött zenés-táncos esttel egybekötött vacsorára az Eszterházy pincészetbe. A hátsó bejáratnál gyülekeztünk, ahol is pálinkával, énekléssel, zenekarral, köszöntővel fogadták az összegyűlt embersereget.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi biciklitúra közben, kifulladva a szigligeti emelkedőn megálltunk egy frissítő italra. Kellemes, hűvös, hangulatos udvaron fogyasztottunk. A kiszolgálás udvarias volt. Kisfröccsöt meg hosszúlépést szerettünk volna rendelni, de a felszolgáló azt mondta, hogy nálunk külön hozzák a bort meg a szódát, és a vendég keveri magának kedve szerint.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 25.833 - 31.033,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek programokkal
2019.05.02. - 2020.08.31.
Piroska Apartman
2020.07.15. - 2021.07.13.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 23.155 - 25.220,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
2020.07.20. - 2020.08.20.

Szállodák Szigliget környékén
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Club Dobogómajor Szigliget
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Esterházy Pince SzigligetX