Güns Pince Szigliget

8264 Szigliget, Iharos u. 47.

Güns Pince Szigliget a térképen

Güns Pince Szigliget értékelése:

9. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
386. helyezett Balatonon - 709 étterem közül

borpince

Güns Pince Szigliget vélemények

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször megfordultunk már itt nyaranta. Először bort kóstoltunk, máskor már ettünk is. Maga a hely egy családi ház és pince kertje, szép kilátással a Badacsonyra. 5-6 éve még csak finom sültzsíros kenyeret kaptunk lila hagymával,az utóbbi években langallót is, vagy ha bejelentkeztünk előre, akkor kemencében sült húst is. A borok minősége sajnos nem mindig kielégítő.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szigligeti Iharos utca elején kellett volna megkeresnem egy éttermet, de fordítva néztem a térképet, így a Güns Pince merült fel a mobilinternet mélyéről. Felhívtuk a roppant kedves tulajdonoshölgyet, aki tájékoztatott, hogy az étlapon egyelőre csak csülök, kacsasült, illetve langalló szerepel, hát gondoltuk, mivel úgyis szereti a család a hús bármilyen megjelenési formáját, hát menjünk csülközni/kacsázni.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Freya Szigliget
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Szigliget
Hotel Yacht Wellness & Business Szigliget
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Güns Pince SzigligetX