László57: Finom ételek a szigligeti kikötőben - Kikötő Étterem Szigliget

Kikötő Étterem Szigliget értékelése
3. helyezett a 14 szigligeti étterem közül

Finom ételek a szigligeti kikötőben

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Eddig kétszer voltunk itt. A szigligeti kikötő közvetlen szomszédságában van, szép kilátással a vitorlásokra és a tóra. Árnyas fák alatt jó ételeket szolgáltak fel. A borválaszték is jó volt, bár keveseltem a környékbeli borok választékát. Ár-érték arány is jó, a helyhez képest szolid árak voltak. A kiszolgálás is kedves és szakszerű volt. Ajánlani tudom!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni László57 felhasználót?    Igen

8264 Szigliget
Hajóállomás 1.

2018. augusztus 12.
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban...

2018. június 19.
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.