Kikötő Étterem Szigliget
8264 Szigliget, Hajóállomás 1.

Kikötő Étterem Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Kikötő Étterem Szigliget vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban is nyugodtan fogadjak a vendegeket

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Ez az étterem egy igazi gyöngyszem a Balaton partján,páratlan itt a naplemente. Az ételek háziasak és nagyon finomak,a kiszolgálás is nagyon barátságos. Van kinti benti rész,állatbarát. A bablevesük olyan,mintha magam készítettem volna,palacsintából mindenféle kapható. A házi limonádé leírhatatlan. A reggel is csodálatos itt,szinte minden igényt kielégítenek.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni nyaralásunk alatt, egyik családtagom ajánlására kerestük fel a helyet. Szimpatikus volt a kerti bútor elrendezés, a vendéglő épülete és a kikötő közötti hatalmas füves területre vitorlavásznak voltak kifeszítve, ezek alatt kényelmes kerti székek és asztalok. Amikor érkeztünk, kb délután fél 2 körül, volt szabad asztal bőven, de az elkövetkező fél órában megtelt a hely.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer voltunk itt. A szigligeti kikötő közvetlen szomszédságában van, szép kilátással a vitorlásokra és a tóra. Árnyas fák alatt jó ételeket szolgáltak fel. A borválaszték is jó volt, bár keveseltem a környékbeli borok választékát. Ár-érték arány is jó, a helyhez képest szolid árak voltak. A kiszolgálás is kedves és szakszerű volt. Ajánlani tudom!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szigligeten töltöttem néhány napot családommal augusztus elején. Csendes,nyugodt,vendégszerető,hangulatos helység:a Balaton gyöngyszemének is nevezik. Úgy érzem,rászolgált erre a névre. A strandtól nem messze a hajókikötőnél rátaláltunk egy nagyon odaillő ,stílusos vendéglőre,a Kikötő Étteremre. A hely kényelmes,a látvány a Balatonra gyönyörű,az ételek finomak,a kiszolgálás kedves,udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.726 - 34.149,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.13.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.903 - 34.316,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.16. - 2022.07.03.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 21.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Palace Hotel  Szigliget
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Kikötő Étterem SzigligetX