Kikötő Étterem Szigliget
8264 Szigliget, Hajóállomás 1.

Kikötő Étterem Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Kikötő Étterem Szigliget vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban is nyugodtan fogadjak a vendegeket
Balatonfüred

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Ez az étterem egy igazi gyöngyszem a Balaton partján,páratlan itt a naplemente. Az ételek háziasak és nagyon finomak,a kiszolgálás is nagyon barátságos. Van kinti benti rész,állatbarát. A bablevesük olyan,mintha magam készítettem volna,palacsintából mindenféle kapható. A házi limonádé leírhatatlan. A reggel is csodálatos itt,szinte minden igényt kielégítenek.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni nyaralásunk alatt, egyik családtagom ajánlására kerestük fel a helyet. Szimpatikus volt a kerti bútor elrendezés, a vendéglő épülete és a kikötő közötti hatalmas füves területre vitorlavásznak voltak kifeszítve, ezek alatt kényelmes kerti székek és asztalok. Amikor érkeztünk, kb délután fél 2 körül, volt szabad asztal bőven, de az elkövetkező fél órában megtelt a hely.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer voltunk itt. A szigligeti kikötő közvetlen szomszédságában van, szép kilátással a vitorlásokra és a tóra. Árnyas fák alatt jó ételeket szolgáltak fel. A borválaszték is jó volt, bár keveseltem a környékbeli borok választékát. Ár-érték arány is jó, a helyhez képest szolid árak voltak. A kiszolgálás is kedves és szakszerű volt. Ajánlani tudom!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szigligeten töltöttem néhány napot családommal augusztus elején. Csendes,nyugodt,vendégszerető,hangulatos helység:a Balaton gyöngyszemének is nevezik. Úgy érzem,rászolgált erre a névre. A strandtól nem messze a hajókikötőnél rátaláltunk egy nagyon odaillő ,stílusos vendéglőre,a Kikötő Étteremre. A hely kényelmes,a látvány a Balatonra gyönyörű,az ételek finomak,a kiszolgálás kedves,udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.03.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Majerik Hotel
5 nap/4 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.22.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
2020.01.31. - 2020.02.02.
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.650 - 17.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.12.02.

Szállodák Szigliget környékén
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Palace Hotel  Szigliget
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Kikötő Étterem SzigligetX