Kikötő Étterem Szigliget
8264 Szigliget, Hajóállomás 1.

Kikötő Étterem Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Kikötő Étterem Szigliget vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban is nyugodtan fogadjak a vendegeket
Balatonfüred

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Ez az étterem egy igazi gyöngyszem a Balaton partján,páratlan itt a naplemente. Az ételek háziasak és nagyon finomak,a kiszolgálás is nagyon barátságos. Van kinti benti rész,állatbarát. A bablevesük olyan,mintha magam készítettem volna,palacsintából mindenféle kapható. A házi limonádé leírhatatlan. A reggel is csodálatos itt,szinte minden igényt kielégítenek.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni nyaralásunk alatt, egyik családtagom ajánlására kerestük fel a helyet. Szimpatikus volt a kerti bútor elrendezés, a vendéglő épülete és a kikötő közötti hatalmas füves területre vitorlavásznak voltak kifeszítve, ezek alatt kényelmes kerti székek és asztalok. Amikor érkeztünk, kb délután fél 2 körül, volt szabad asztal bőven, de az elkövetkező fél órában megtelt a hely.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer voltunk itt. A szigligeti kikötő közvetlen szomszédságában van, szép kilátással a vitorlásokra és a tóra. Árnyas fák alatt jó ételeket szolgáltak fel. A borválaszték is jó volt, bár keveseltem a környékbeli borok választékát. Ár-érték arány is jó, a helyhez képest szolid árak voltak. A kiszolgálás is kedves és szakszerű volt. Ajánlani tudom!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szigligeten töltöttem néhány napot családommal augusztus elején. Csendes,nyugodt,vendégszerető,hangulatos helység:a Balaton gyöngyszemének is nevezik. Úgy érzem,rászolgált erre a névre. A strandtól nem messze a hajókikötőnél rátaláltunk egy nagyon odaillő ,stílusos vendéglőre,a Kikötő Étteremre. A hely kényelmes,a látvány a Balatonra gyönyörű,az ételek finomak,a kiszolgálás kedves,udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2020.03.01. - 2020.12.08.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2019.12.08. - 2020.12.08.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.31. - 2020.03.31.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.430,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Szigliget környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Szigliget
Hotel Yacht Wellness & Business Szigliget
Hotel Wellamarin Szigliget
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Kikötő Étterem SzigligetX