Kikötő Étterem Szigliget

étterem, vendéglő
Kikötő Étterem Szigliget
Kikötő Étterem SzigligetKikötő Étterem Szigliget
Kikötő Étterem SzigligetKikötő Étterem Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kikötő Étterem Szigliget vélemények

2022. szeptember 7.egyedül járt itt
A Kikötő házias barátságos hely, szép kilátással a Balatonra. Házias ételeket kínálnak, jómagam pontyhalászlevet kértem, ami korrekt volt, passzírozott, a hal benne patkó, mint a Balatonnál általában. Ízlett a kacsacomb is, két combot adnak mellé bőséges köretet, két ember jóllakik vele. A mákos guba old school szintén, élvezhető. A kiszolgálás nagyon kedves. Szerettem a helyet, erős négy pont.
Kikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - EgyébKikötő Étterem Szigliget - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 24.családjával járt itt
Jól működő, összeszokott csapat. Tágas tér, közvetlenül a vitorláskikötőnél, szellősen elhelyezett asztalok a teraszon, teljesen elhúzható falak a benti térben. Ízléses hajós dekoráció. Játszótér az egyik szélen, ha oda foglaltok, a gyerekek étkezés közben /után tudnak játszani. Igényes, ötletes, ízletes ételek, figyelmes kiszolgálás, tisztaság.
2018. augusztus 12.családjával járt itt
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban is nyugodtan fogadjak a vendegeket
Kiváló 2018. június 19.barátokkal járt itt
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.
Kikötő Étterem Szigliget - Étel/italKikötő Étterem Szigliget - Étel/italKikötő Étterem Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Ez az étterem egy igazi gyöngyszem a Balaton partján,páratlan itt a naplemente. Az ételek háziasak és nagyon finomak,a kiszolgálás is nagyon barátságos. Van kinti benti rész,állatbarát. A bablevesük olyan,mintha magam készítettem volna,palacsintából mindenféle kapható. A házi limonádé leírhatatlan.
Kiváló 2016. június 25.családjával járt itt
Balatoni nyaralásunk alatt, egyik családtagom ajánlására kerestük fel a helyet. Szimpatikus volt a kerti bútor elrendezés, a vendéglő épülete és a kikötő közötti hatalmas füves területre vitorlavásznak voltak kifeszítve, ezek alatt kényelmes kerti székek és asztalok.
2016. március 26.gyerekekkel járt itt
Eddig kétszer voltunk itt. A szigligeti kikötő közvetlen szomszédságában van, szép kilátással a vitorlásokra és a tóra. Árnyas fák alatt jó ételeket szolgáltak fel. A borválaszték is jó volt, bár keveseltem a környékbeli borok választékát. Ár-érték arány is jó, a helyhez képest szolid árak voltak. A kiszolgálás is kedves és szakszerű volt. Ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Szigligeten töltöttem néhány napot családommal augusztus elején. Csendes,nyugodt,vendégszerető,hangulatos helység:a Balaton gyöngyszemének is nevezik. Úgy érzem,rászolgált erre a névre. A strandtól nem messze a hajókikötőnél rátaláltunk egy nagyon odaillő ,stílusos vendéglőre,a Kikötő Étteremre.