allics2: Utolsó este Szigligeten - Kikötő Étterem Szigliget

3. helyezett a 14 szigligeti étterem közül

Utolsó este Szigligeten

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szigligeten töltöttem néhány napot családommal augusztus elején.Csendes,nyugodt,vendégszerető,hangulatos helység:a Balaton gyöngyszemének is nevezik.Úgy érzem,rászolgált erre a névre.A strandtól nem messze a hajókikötőnél rátaláltunk egy nagyon odaillő ,stílusos vendéglőre,a Kikötő Étteremre.A hely kényelmes,a látvány a Balatonra gyönyörű,az ételek finomak,a kiszolgálás kedves,udvarias. Felejthetetlen szép estét töltöttünk ebben a hangulatos étteremben,amit másoknak is nyugodt szívvel tudok ajánlani.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni allics2 felhasználót?    Igen

8264 Szigliget
Hajóállomás 1.

2018. augusztus 12.
Nagyon kellemes hely. A kiszolgalas nagyon gyors. Az etel adag nagyon sok. Az almas pitet is hatalmas adagban kaptuk meg ami mennyei volt. A felszolgalo lanyok nagyon kedvesek es vendegszeretok. Sok volt a mehecske ami egy kicsit zavaro volt de a helyet merem ajanlani mindenkinek. Strandpapucsban...

2018. június 19.
Itt mindenki különlegesnek érezhetimagát, akit az étterem vezetője, Marcsi figyelmes kedvességgel szolgál ki. Többféle stílus jelenik meg az étlapon, a hagyományos magyar konyhától az újhullámos lehetőségig mindenki talál magának valót.