H. Ágica: Korrekt és finom ételek korrekt áron - Paprika Vendéglő Szigliget

Paprika Vendéglő Szigliget értékelése
1. helyezett a 14 szigligeti étterem közül

Korrekt és finom ételek korrekt áron

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Ittjártam.hu ajánlása alapján kerestem meg az éttermet, mikor Szigligeten jártam.
A hely maga nem modern, de tiszta, barátságos.
A személyzet udvarias, mosolygós. A felszolgáló hölgy rögtön említette, hogy van kemencében sült csülök és kacsa, ha azt kérnénk. Persze, hogy kipróbáltuk, és nem csalódtunk.
Hamar kihozták, nem kellett várni, az adag nagyon korrekt volt, és nagyon finom, beleértve a csülköt, kacsát és a köretként kért lilahagymás krumplisalátát.
A következő meglepetés fizetéskor ért, mert ahhoz képest, mennyit és milyen finom ételeket kaptunk, elég barátságos volt a számla.
Biztosan visszatérünk még ide, és feltétlen ajánljuk másnak is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni H. Ágica felhasználót?    Igen

2018. december 18. - Paprika Vendéglő válasza H. Ágica értékelésére:
Örülünk, hogy ízlett a kacsa és a csülök, várjuk vissza Önöket! :)
Kiss András, tulajdonos
Paprika Vendéglő Szigliget
8264 Szigliget
Ciframajor 7.

2019. február 25.
Meghívásra érkeztünk az étterembe, de nem kellett csalódnunk. Gombakrémlevest ettük elsőként, amely valódi gombából készült és isteni finom volt. Másodiknak pedig egy sültes tálat, rizzsel és krumplival, két féle salátával. A húsok kellemesen ropogósak voltak, a fokhagymás karaj igen szaftos, a...

2018. december 16.
Nagyon hangulatos és jó hely...mindenkinek ajánlom részemre a legjobb ...az árak is a földön járnak

2018. augusztus 10.
Barátokkal voltunk itt, nagyon tetszett a hely. Az ételek finomak és bőségesek, az italok finomak, a kiszolgálás tökéletes. Dzsenifer a felszolgáló hölgy egy tünemény. kedves, mosolygós, közvetlen, nagyon becsüljék meg :) Sőt a tulaj is felbukkant párszor és kedvesen köszöntötte a vendégeket. At...