Paprika Vendéglő Szigliget
8264 Szigliget, Ciframajor 7.

Paprika Vendéglő Szigliget a térképen

Paprika Vendéglő Szigliget értékelése:

1. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
10. helyezett Balatonon - 712 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Paprika Vendéglő Szigliget bemutatkozása

Márciusig éttermünk zárva tart! Tavasszal ismét találkozunk! :)

Paprika Vendéglő Szigliget képei

Paprika Vendéglő Szigliget vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Meghívásra érkeztünk az étterembe, de nem kellett csalódnunk. Gombakrémlevest ettük elsőként, amely valódi gombából készült és isteni finom volt. Másodiknak pedig egy sültes tálat, rizzsel és krumplival, két féle salátával. A húsok kellemesen ropogósak voltak, a fokhagymás karaj igen szaftos, a cordon bleu pedig mennyien sajtos.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos és jó hely...mindenkinek ajánlom részemre a legjobb ...az árak is a földön járnak
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Köszönjük szépen! Várjuk szeretettel máskor is! :)

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján kerestem meg az éttermet, mikor Szigligeten jártam. A hely maga nem modern, de tiszta, barátságos. A személyzet udvarias, mosolygós. A felszolgáló hölgy rögtön említette, hogy van kemencében sült csülök és kacsa, ha azt kérnénk. Persze, hogy kipróbáltuk, és nem csalódtunk.
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Örülünk, hogy ízlett a kacsa és a csülök, várjuk vissza Önöket! :)

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal voltunk itt, nagyon tetszett a hely. Az ételek finomak és bőségesek, az italok finomak, a kiszolgálás tökéletes. Dzsenifer a felszolgáló hölgy egy tünemény. kedves, mosolygós, közvetlen, nagyon becsüljék meg :) Sőt a tulaj is felbukkant párszor és kedvesen köszöntötte a vendégeket. At óriás bécsi krumplisalátával pazar !
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve! Reméljük még találkozunk! :)

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családdal tértünk be a Paprika vendéglőbe több alkalommal is. Mindig kedves kiszolgálás és finom ételek fogadtak minket. Évről-évre kicsit szebb, jobb a vendéglő, idén például már klíma is volt. Mi nagyon szeretjük, gyorsan elkészülnek a fogások és kedvezőek az árak is. Tágas parkoló van autóknak és kerékpároknak.
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Köszönjük szépen! Jövőre is lesz pár újítás, várjuk vissza Önöket szeretettel! :)
Tatabánya

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Főleg magyaros ételeket főznek itt. Kicsit ódon az étterem, belül is retro, de az ételek finomak, a kiszolgálás családias. Ami rontotta a pontozást: nincs légkondi egy üvegfallal körbevett étteremben, bár van terasza, de ott meg nincs napernyő, a legnagyobb levonás a bankkártya elfogadásának hiánya.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenszerü választás volt. Nagyon finom, házias ételek.Normális adag, kedves kiszolgálás. A somlói galuska szenzációs! Ajánlom mindenkinek! A kemencében sült csülökért időben ide kell érni :) !

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy adagok, házias ízek, korrekt árak és hangulatos környezet. Pont olyan, amilyennek lennie kell. Ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Akár 1 éj: 25.000,- Ft/apartman/éj ártól: önellátással, saját strand használattal
2020.06.30. - 2020.08.31.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 17.675 - 20.525,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.07.10. - 2020.08.31.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.814 - 57.766,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2020.12.20.
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 24.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.12.28.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 29.220,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Club Dobogómajor Szigliget
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Paprika Vendéglő SzigligetX