Paprika Vendéglő Szigliget

Paprika Vendéglő Szigliget
Paprika Vendéglő SzigligetPaprika Vendéglő Szigliget
Paprika Vendéglő SzigligetPaprika Vendéglő Szigliget

Paprika Vendéglő Szigliget bemutatkozása

Márciusig éttermünk zárva tart! Tavasszal ismét találkozunk! :)

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Paprika Vendéglő Szigliget vélemények

Kiváló 2019. február 25.családjával járt itt
Meghívásra érkeztünk az étterembe, de nem kellett csalódnunk. Gombakrémlevest ettük elsőként, amely valódi gombából készült és isteni finom volt. Másodiknak pedig egy sültes tálat, rizzsel és krumplival, két féle salátával. A húsok kellemesen ropogósak voltak, a fokhagymás karaj igen szaftos, a cordon bleu pedig mennyien sajtos. Csak ajánlani tudom, hiszen még a kávé is fantasztikusan finom volt. :)
Kiváló 2018. december 16.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos és jó hely...mindenkinek ajánlom részemre a legjobb ...az árak is a földön járnak
Paprika Vendéglő Szigliget - Étel/ital
Paprika Vendéglő válasza
Köszönjük szépen! Várjuk szeretettel máskor is! :)
Kiváló 2018. szeptember 16.barátokkal járt itt
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján kerestem meg az éttermet, mikor Szigligeten jártam. A hely maga nem modern, de tiszta, barátságos. A személyzet udvarias, mosolygós. A felszolgáló hölgy rögtön említette, hogy van kemencében sült csülök és kacsa, ha azt kérnénk. Persze, hogy kipróbáltuk, és nem csalódtunk.
Paprika Vendéglő Szigliget - BelsőPaprika Vendéglő Szigliget - Étel/italPaprika Vendéglő Szigliget - Étel/italPaprika Vendéglő Szigliget - Étel/italPaprika Vendéglő Szigliget - Étel/ital
Paprika Vendéglő válasza
Örülünk, hogy ízlett a kacsa és a csülök, várjuk vissza Önöket! :)
2018. december 18., Kiss András, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 10.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk itt, nagyon tetszett a hely. Az ételek finomak és bőségesek, az italok finomak, a kiszolgálás tökéletes. Dzsenifer a felszolgáló hölgy egy tünemény. kedves, mosolygós, közvetlen, nagyon becsüljék meg :) Sőt a tulaj is felbukkant párszor és kedvesen köszöntötte a vendégeket. At óriás bécsi krumplisalátával pazar !
Paprika Vendéglő Szigliget - Belső
Paprika Vendéglő válasza
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve! Reméljük még találkozunk! :)
Kiváló 2017. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal tértünk be a Paprika vendéglőbe több alkalommal is. Mindig kedves kiszolgálás és finom ételek fogadtak minket. Évről-évre kicsit szebb, jobb a vendéglő, idén például már klíma is volt. Mi nagyon szeretjük, gyorsan elkészülnek a fogások és kedvezőek az árak is. Tágas parkoló van autóknak és kerékpároknak. A várat gyalog könnyen megközelíthetjük innen :) Ajánljuk.
Paprika Vendéglő Szigliget - Külső kép
Paprika Vendéglő válasza
Köszönjük szépen! Jövőre is lesz pár újítás, várjuk vissza Önöket szeretettel! :)
Átlagos 2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Főleg magyaros ételeket főznek itt. Kicsit ódon az étterem, belül is retro, de az ételek finomak, a kiszolgálás családias. Ami rontotta a pontozást: nincs légkondi egy üvegfallal körbevett étteremben, bár van terasza, de ott meg nincs napernyő, a legnagyobb levonás a bankkártya elfogadásának hiánya.
Paprika Vendéglő Szigliget - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Véletlenszerü választás volt. Nagyon finom, házias ételek.Normális adag, kedves kiszolgálás. A somlói galuska szenzációs! Ajánlom mindenkinek! A kemencében sült csülökért időben ide kell érni :) !
Kiváló 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Nagy adagok, házias ízek, korrekt árak és hangulatos környezet. Pont olyan, amilyennek lennie kell. Ajánlom mindenkinek!
Paprika Vendéglő Szigliget - Étel/ital
Paprika Vendéglő Szigliget a térképen
8264 SzigligetCiframajor 7.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
hagyományos magyar fogások