Paprika Vendéglő Szigliget
8264 Szigliget, Ciframajor 7.

Paprika Vendéglő Szigliget a térképen

Paprika Vendéglő Szigliget értékelése:

1. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
10. helyezett Balatonon - 709 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Paprika Vendéglő Szigliget bemutatkozása

Márciusig éttermünk zárva tart! Tavasszal ismét találkozunk! :)

Paprika Vendéglő Szigliget képei

Paprika Vendéglő Szigliget vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Meghívásra érkeztünk az étterembe, de nem kellett csalódnunk. Gombakrémlevest ettük elsőként, amely valódi gombából készült és isteni finom volt. Másodiknak pedig egy sültes tálat, rizzsel és krumplival, két féle salátával. A húsok kellemesen ropogósak voltak, a fokhagymás karaj igen szaftos, a cordon bleu pedig mennyien sajtos.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos és jó hely...mindenkinek ajánlom részemre a legjobb ...az árak is a földön járnak
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Köszönjük szépen! Várjuk szeretettel máskor is! :)

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján kerestem meg az éttermet, mikor Szigligeten jártam. A hely maga nem modern, de tiszta, barátságos. A személyzet udvarias, mosolygós. A felszolgáló hölgy rögtön említette, hogy van kemencében sült csülök és kacsa, ha azt kérnénk. Persze, hogy kipróbáltuk, és nem csalódtunk.
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Örülünk, hogy ízlett a kacsa és a csülök, várjuk vissza Önöket! :)

agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal voltunk itt, nagyon tetszett a hely. Az ételek finomak és bőségesek, az italok finomak, a kiszolgálás tökéletes. Dzsenifer a felszolgáló hölgy egy tünemény. kedves, mosolygós, közvetlen, nagyon becsüljék meg :) Sőt a tulaj is felbukkant párszor és kedvesen köszöntötte a vendégeket. At óriás bécsi krumplisalátával pazar !
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve! Reméljük még találkozunk! :)

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családdal tértünk be a Paprika vendéglőbe több alkalommal is. Mindig kedves kiszolgálás és finom ételek fogadtak minket. Évről-évre kicsit szebb, jobb a vendéglő, idén például már klíma is volt. Mi nagyon szeretjük, gyorsan elkészülnek a fogások és kedvezőek az árak is. Tágas parkoló van autóknak és kerékpároknak.
Válasz az értékelésre - 2018. december 18.
Köszönjük szépen! Jövőre is lesz pár újítás, várjuk vissza Önöket szeretettel! :)
Tatabánya

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Főleg magyaros ételeket főznek itt. Kicsit ódon az étterem, belül is retro, de az ételek finomak, a kiszolgálás családias. Ami rontotta a pontozást: nincs légkondi egy üvegfallal körbevett étteremben, bár van terasza, de ott meg nincs napernyő, a legnagyobb levonás a bankkártya elfogadásának hiánya.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenszerü választás volt. Nagyon finom, házias ételek.Normális adag, kedves kiszolgálás. A somlói galuska szenzációs! Ajánlom mindenkinek! A kemencében sült csülökért időben ide kell érni :) !

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy adagok, házias ízek, korrekt árak és hangulatos környezet. Pont olyan, amilyennek lennie kell. Ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.21. - 2020.01.05.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.11. - 2020.12.08.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.11.01.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.640,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, gyógy- és élményfürdő használattal, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2019.12.22.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, szilveszteri gálavacsorával
2019.12.29. - 2020.01.01.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.

Szállodák Szigliget környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Szigliget
Hotel Yacht Wellness & Business Szigliget
Hotel Wellamarin Szigliget
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Paprika Vendéglő SzigligetX