Fegyver kiállítás Szigliget

Fegyver kiállítás Szigliget
Fegyver kiállítás SzigligetFegyver kiállítás Szigliget
Fegyver kiállítás SzigligetFegyver kiállítás Szigliget

Fegyver kiállítás Szigliget bemutatkozása

A Kisfaludy utcai Galéria épületben berendezett Korok fegyverei kiállítása kategóriáján belül az ország egyik legnagyobbja. Láthatunk benne mai és őskori fegyvereket is.

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget

Fegyver kiállítás Szigliget vélemények

Időpazarlás 2023. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nem volt nyitva, pedig fő szezonban voltunk ott.
Se egy tábla, hogy ebéd idő lenne. Az interneten és egy közeli táblán 9-17ig lett volna nyitva. Mi augusztus 18-án, pénteken 13.00kor voltunk ott.
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. július 21.a párjával járt itt
A neten hívják ezt sok mindennek, vártörténeti kiállításnak, várgalériának, korok fegyvereinek, de a lényeg, azt hiszem, hogy ugyanarról a helyről van szó. Volt is nagy örömködés, amikor kiderült, hogy egykori kedves kolléganőm Budapestről a személyzet itt. Kaptunk is azonnal plusz információkat, filmvetítést, mindent, kicsit élőbbé vált a rideg kiállítótér.
Fegyver kiállítás Szigliget - EgyébFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - Külső képFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - BelsőFegyver kiállítás Szigliget - Egyéb